"On milyon bekâr genç Müslüman aranıyor?" Ya tersi olursa?

Yeni Akit yazarı Abdurrahman Dilipak, bugünki yazısında Avrupa’nın İslâmlaşmasını sağlayacak müthiş bir teklifte bulundu.

"On milyon bekâr genç Müslüman aranıyor?"  Ya tersi olursa?

Dilipak, Milli Görüş hareketinin yurt dışı örgütlenmesindeki önemli isimlerinden rahmetli Osman Yumakoğulları’nın, Batının İslâmlaşmasına dâir sunduğu çözüm önerisini yeniden gündeme getirdi. Buna göre 10 milyon bekâr genç Müslüman, tebliğ niyetiyle Avrupalı eş bulacak. Yâni eşi, İslâmı kabul edecek. Böylece bir anda Müslüman nüfusu iki katına çıkacak. Üzerine her çift 3 çocuk sahibi olunca da beş katına çıkacak.

Bizim kafamız karıştı.

Öncelikle; Müslüman kızlar, tebliğ niyetiyle de olsa Avrupalı erkeklerle nasıl irtibat kuracak?

İkinci olarak; Avrupalı gençlerin, bu Müslüman gençleri etkilemeyeceğinin garantisi var mı?

Üçüncü olarak; Avrupa’ya düzenlenecek evlilik seferleri, ilkbaharda mı sonbaharda mı yapılacak?

Son olarak; Avrupalı gelinler üç çocuk istemezse ne olacak?

Akit yazarının hakikaten zekâ (!) ürünü olan ifadeleri şöyle (Cümledeki bozukluk kendisine aittir):

“Rahmetli Osman Yumakoğlu, batının İslamlaşması ile ilgili olarak, 10 milyon bekâr genç Müslüman ciddi bir tebliğ faaliyetine girişsek, 1 yılda herkes kendine bir Avrupalı eş bulsa. Bir yıl sonra nüfusumuz 20 milyon olur. En az 3-5 yılda 3 çocuk, 50 milyonluk genç Müslüman bir kitleye sahip oluruz. Düşünsenize İngiltere’nin nüfusu 63,9 milyon.”

YORUM EKLE
YORUMLAR
PekIYIspor
PekIYIspor - 1 yıl Önce

Bahćeli hesabı gibi.
40 yapar yüzde 40.
He yav he.

Gonul guven
Gonul guven - 1 yıl Önce

Iuice kafayi yediniz tc vatandasi cocuklarinda bakabilecek gekecegi gorebilseler neden kendileri cocuk yapnasinda ithal koca ithal karimi alsinlar once siz vatandasimizi rahata erfitin bakim nasil cocuklar doguyor nufus cogaliyor ne yapalim biz elim gavurunu birakin bu kafslari grrci kafayi yemissinizde size siylenecek cok seyvarda neyse bende kalsin

DADAŞ
DADAŞ - 1 yıl Önce

BUNLARIN KAFALARI ANCAK BEL ALTI ÇALIŞIR, NE OLACAK İSTERSEN YÜZ MİLYON OL BU KAFA İLE ADAMLAR BİR MİLYON BİLE KALSALAR YİNE O YÜZ MİLYONU KOYUN GİBİ GÜDERLER. HAY SİZİN KAFANIZA S........

kağan
kağan - 1 yıl Önce

Osmanlı padişahlarıda evlendi ama sonunda ne oldu, İslamın anahtarını ingilizlere teslim etmekte bahis görmediler, yani bizimkiler çoktan asimile oldular. yo kalsın ben almayım. bir türk dünyaya bedeldir.

Balaban Beyi
Balaban Beyi - 1 yıl Önce

Bu zavallı DİNBAZ AHMAKların aklı fikri BELDEN AŞAĞILARINDA... Utanma sıkılma YOK..!!
Üstelik bütün budalalar gibi KENDİLERİNİ AKILLI BAŞKALARINI APTAL ZANNEDİYORLAR.....

SIRADAKİ HABER