Ortak canlı yayın riski

Hükümete yakın Star gazetesinde yazan kapatılan Zaman gazetesi eski köşe yazarı Hüseyin Gülerce, İmamoğlu ile Yıldırım arasında gerçekleşmesi planlanan canlı yayın öncesi dikkat çeken bir yazı kaleme aldı.

Ortak canlı yayın riski

Kapatılan FETÖ'cü Zaman gazetesinin eski yazarı Hüseyin Gülerce, hükümete yakın Star gazetesinde İmamoğlu-Yıldırım canlı yayınına ilişkin dikkat çeken bir yazı kaleme aldı.

Bayramdan sonra gerçekleşmesi planlanan İmamoğlu-Yıldırım canlı yayını hakkında "Ortak canlı yayın riski" başlıklı bir yazı kaleme alan Gülerce, 'endişeli' olduğunu ifade etti.

Gülerce, "Bu tartışmadan Binali Bey galip çıksa bile, yabancı medya, sosyal medya ve FOX TV’de Fatih Portakal ile Sözcü gazetesi, İmamoğlu’nu ilk dakikalarda muzaffer ilan edeceklerdir" ifadesini öne sürdü. 

Gülerce'nin "Ortak canlı yayın riski" başlığıyla yayımlanan yazısının ilgili bölümü şöyle: 

Böyle bir ortamda Binali Yıldırım’ın, Ekrem İmamoğlu ile televizyonda ortak canlı yayında karşı karşıya gelmesi iyi olur mu, doğrusu karar veremiyorum. 

Endişe etmiyor değilim. İmamoğlu projesinin sahipleri, bu tartışmayı, profesyonel destekle farklı bir zemine çekeceklerdir. Binali Bey “Sadece İstanbul’u konuşalım” derken, İmamoğlu “Her şeyi konuşacağız” diyor. 

Elbette AK Parti yönetiminin alacağı kararı desteklerim. Ama unutmayalım, karşınızda her türlü şirretliği yapabileceklerini düşündüğünüz, yalanları peş peşe sıralarken sanki en doğruyu söylüyormuş gibi yapan bir rakibiniz var… 

Tamam, böyle bir canlı yayında İmamoğlu’nun asıl yüzü ortaya çıkar, rezil olur ve bizim açımızdan bu iş o akşam bitebilir… 

Ama eminim, bu tartışmadan Binali Bey galip çıksa bile, yabancı medya, sosyal medya ve FOX TV’de Fatih Portakal ile Sözcü gazetesi, İmamoğlu’nu ilk dakikalarda muzaffer ilan edeceklerdir. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
kaan
kaan - 2 hafta Önce

sen kendi geçmişini temizle gülerce

boztürk
boztürk - 2 hafta Önce

Bu neyin itirafıdır.Onca devlet destekli gazete ve tv ler izlenmiyor.Kendileri bile FOX TV ve Sözcüyü okuyorlar demektir.İginç ne korku ama..Yenilginin kabulüdür.

kürşat
kürşat - 2 hafta Önce

ibn. fetöcü seni kripto dağıtım mahsülü

SIRADAKİ HABER