Ortalığı sallayacak seks kaseti ifşası

Baykal'ın seks kasetini yayınlayan sitenin, yeni bir seks kaseti yayınlayacağı iddia edildi. Şok iddiaya göre IP numaraları da var.

Ortalığı sallayacak seks kaseti ifşası

Cemaat ile AK Parti arasındaki savaş twitterde 'operasyonal' bir hal aldı. Suçlamalar ve ithamlar havada uçuşuyor. 

Bunlardan biri var ki dudak uçuklatan cinsten. Akit'in Ankara Temsilcisi Yener Dönmez hakkında başlayan sanal operasyonda şok iddialar ortaya atıldı. 

Dönmez bu iddiayı ortaya atanlar için "it sürüleri" diyerek, uçağa bindiğinde Başbakan'a bu kişileri şikayet edeceğini duyurdu.  

BAYKAL'IN SEKS KASETİ KİMİN İŞİ?

Dönmez'in Akit'teki Cemaat adamı olduğunu savı bir yana Deniz Baykal'ın seks kasetiyle ilgili inanılmaz bir iddia var. 

Hatırlanacağı gibi Baykal'ın seks kaseti Habervaktim sitesi tarafından yayınlanmış, yarım saat sonra da geri çekilmişti. Kamuoyu kasetin varlığından bu sitedeki yayınla haberdar olmuştu. 

İşte Dönmez hakkında ortaya atılan uçuk iddia bununla ilgili. MİT'in medyada kullandığı isimlerden biri olarak bilinen Ömer Adıyaman'ın twitter hesabından attığı şok mesajlarda şunlar yazıyor;

Yener Dönmez hakkındaki bu şok suçlamaya ağır sözlerle karşılık verdi. İddiayı gündeme getirenler için 'it sürüsü' tabirini kullanan Dönmez şunları yazdı;

* Sizin gibi itler tasmaya alışıktır. Hep birilerinin emriyle, komutuyla hareket ettiğiniz, yal vereninizden başka efendi tanımadığınız için alemi de öyle sanıyorsunuz.

* Bizi ısıramazsınız ancak salyalarınız paçamıza bulaşır. Lakin, size bu primi veren yöneticinizi de anlamıyorum. Ama uçağa ilk bindiğimde Başbakan’a bu it sürüsünden bahsedeceğim.

* Akit’in Müslümanlar nezdinde de Erdoğan nezdinde de yerinin farkında değilsiniz ama sizin tasmalarınızı yere çakma vakti geldi. Ortada salhane köpeği gibi dolaştığınız yeter.

Güncelleme Tarihi: 23 Ağustos 2017, 14:00
YORUM EKLE