Perinçek kendini aştı komploculukta su kaynattı! Kendisine suikastta İYİ Parti’yi bakın nasıl işaret etti!

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek’ten bomba bir komplo teorisi geldi.

Perinçek kendini aştı komploculukta su kaynattı! Kendisine suikastta İYİ Parti’yi bakın nasıl işaret etti!

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, Ulusal Kanal'da konuk olduğu Çıkış Yolu programında gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

Perinçek, kendisine bir suikast girişiminde bulunulduğunu söyleyerek, “Bana suikast düzenleyen kişi İYİ Parti milletvekili dedi.

Ulusal Kanal'ın haberine göre Perinçek, Susurluk'ta Abdullah Çatlı'nın kaza sonucu ölmediğini, suikasta uğradığını belirterek, "Otomobil olayının (Susurluk olayı) suikast olduğu kesin. Yok edilmesi gereken kişiler vardı. Mesela bir tanesi Abdullah Çatlı. Abdullah Çatlı, öldürülmeden bir kaç ay önce, 'Ben de Doğu Perinçek'e gidip ona sığınacağım.' diyor. Bunu daha önce açıkladım. Abdullah Çatlı, bunu en yakınlarına söylüyor. Biz de en yakınlarından öğrendik. Diyor ki 'Beni öldürecekler. Beni kurtaracak tek kişi insan var Doğu Perinçek. Çünkü o Perinçek Gladyo ile Kontrgerilla ile mücadele ediyor ve beni Kontrgerilla yok edecek. Beni kullandılar, orada o işi burada o işi yaptırdılar' diyor fakat bize sıra gelmeden onu arabanın içinde imha ettiler." ifadelerini kullandı.

"SUİKAST DÜZENLEMEYE ÇALIŞTI"

Perinçek, kendisine de bir suikast girişimi olduğunu ve bu kişinin bir İyi Parti milletvekili olduğunu açıkladı.

"Abdullah Çatlı, Çiller Özel Örgütü'nün ve Gladyo'nun çeşitli suikast ve eylemlerinin başında olan isim. Sonra İbrahim Şahin Muzaffer Tekin'le birlikte, İşçi Partisi'nin İstanbul İl Başkanlığına geldi. Ve o var dava dosyalarında, bir kağıt aldı ondan sonra üzerine dedi ki size suikast yapan şahıs dedi ve yazıp bana verdi ve ben onu sakladım. Bana bir suikast yapılmıştı, İzmir'den bir grup Ankara'ya getirildi bir minibüsle. Ve bana suikast planlayan şahıs şu an İyi Parti'de milletvekili."

YORUM EKLE
YORUMLAR
dayı
dayı - 3 hafta Önce

Kafayı sıyırmış.