Polis, aldığı cevap karşısında şoke oldu

Balıkesir'in Edremit, Ayvalık ve Bandırma ilçelerinde narkotik ekipleri uyuşturucu operasyonu gerçekleştirdi. Operasyonda satıcı ile polis arasında geçen diyalog herkesi şoke etti.

Polis, aldığı cevap karşısında şoke oldu

Balıkesir İl Emniyet Müdürlüğü ekipler, hava destekli operasyonla daha önceden belirlenen 49 adrese eş zamanlı baskın yaptı. Edremit, Ayvalık ve Bandırma ilçelerinde gerçekleşen uyuşturucu madde kullanımı ve ticaretini engellemek ve asayişe müessir olayları önlemek' amacıyla düzenlenen operasyona 28’i rütbeli 362 polis katıldı.

Dedektör köpekler ile 3 dronun kullanıldığı operasyonda, 309 kişiye kimlik kontrolü yapıldı. 'Uyuşturucu ticareti yaptıkları ile '6136 sayılı ateşli silahlar ve bıçaklar ile diğer aletler hakkındaki kanuna muhalefet' ettikleri saptana 8 şüpheli gözaltına alındı. Operasyonda, 3 ruhsatsız silah, 2 yivsiz av tüfeği, 133 fişek, 13,67 gram metamfetamin, 31,85 gram bonzai ve 1 adet ecstasy hap ele geçirildi.

İŞTE O ŞOKE EDEN YANIT!

Operasyon yapılan evlerden birinde polis, yerde bir miktar bonzai olan poşet buldu. Polisin "Bu ne?" diye sorduğu ev sahibi, “Karımın o, çocuğa içiriyoruz, yemeklere katıyoruz” dedi.

YORUM EKLE