Polis bu oylarla ne yapıyor?

Bu fotoğraftan çok net anlaşıldığı gibi polis nezaretinde pusulalar mühürlenerek sandıklara atılıyor. Bu durumu yapacak AKP'den başka parti var mı?

Polis bu oylarla ne yapıyor?

Diyarbakır Mesut Yılmaz İlköğretim okulunda üç kişinin 1000 adet mühürlü zarf ve oy pusulalarıyla içeri girmeye çalışırken yakalandığı bildirildi.

CHP Ankara Milletvekili Murat Emir, ŞanlıUrfa’da müşahitlerin sandıkların olduğu okullara girişinin engellendiğini,sabah erken gidip okullara giren müşahitlerin ise darp edilerek sandık başından uzaklaştırıldıklarını açkıladı.Sandık güvenliği için CHP tarafından Urfa’da görevlendirilen Emir, müşahitlere yönelik darp ve tehditler nedeniyle, başta Urfa Merkez’e bağlı Eyyübiye ve Halliye köyleri olmak üzere pek çok köyde müşahitleri geri çekmek zorunda kaldıklarını söyledi

Urfa Merkez Haliliye ilçesindeki Uluhan İmam Hatip Ortaokulu'nda #CHP'li sandık görevlileri toplu oy kullanılmasına itiraz ettikleri için darp edilerek dışarı çıkarıldıkları bildiriliyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURMUŞ UŞAKLI
DURMUŞ UŞAKLI - 11 ay Önce

NERDE HALKIN İRADESİ BİR KIÇI KIRIK POLİS EŞLİĞİNDE TOPLU OY OLARAK SANDIĞA EMPERYALİST HIRSIZ İRADE SANDIKTAN ÇIKIYOR HALKIN İRADESİ ASLA OLMIYACAK

Lokman Ates
Lokman Ates - 11 ay Önce

YSK BAŞKANI "BÜTÜN TEDBİRLERİ ALDIK" DİYORDU!... OY ÇALMAK İÇİN Mİ BÜTÜNTEDBİRLERİ ALMIŞLAR!... BUNUN İÇİN Mİ ERKEN SEÇİM KARARI ALMIŞLAR?..

erol.gömleks
erol.gömleks - 11 ay Önce

AKP. her.şey.yapar.cunku.şaşirdilar.

Abdurrahman DAĞDİBİ
Abdurrahman DAĞDİBİ - 11 ay Önce

Anlaşılan yenilgiye şimdiden kılıf aranıyor,öz eleştiri yapmaya cesareti olmayan zavallılar,Yolsuzluk tehdit HDP nın işi dır CHP zaten elinden gelse her şey mubah.

Emrah
Emrah - 11 ay Önce

Erdoğan ne demişti toplantısında hdp yi devre dışı bırakırsak onların 70 milletvekili bize katılır demişti.

SIRADAKİ HABER