Rasim Ozan Kütahyalı Bahçeli ile gerçekten görüştü mü?

Güneş gazetesi yazarı Rasim Ozan Kütahyalı, MHP lideri Devlet Bahçeli ile telefonda görüştüğünü iddia etti.

Güneş gazetesi Rasim Ozan Kütahyalı, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile yaptığı telefon görüşmesinde çok duygulandığını ifade etti. Rasim Ozan Kütahyalı Bahçeli’den Alparslan Türkeş’in 3 Mayıs 1944 zulmünü anlattığı kitabının yeniden basılmasını rica ettiğini belirtti.

Kütahyalı, “Sayın Bahçeli ile bugün yaptığımız telefon konuşması hakikaten beni çok etkiledi. Devlet Bey’in babacan üslubu ve beni ekranlarda görmeyi özlediğini söylemesi beni çok duygulandırdı. Çok mutlu oldum. Sağolsun, varolsun. CHP’nin 3 Mayıs 1944 zulümlerini yeniden lanetle anıyorum.” ifadelerini kullandı.

İŞİN ASLI NE?

Türker Akıncı'nın sunuculuğunu yaptığı Ortak Akıl programına Rasim Ozan Kütahyalı görüntülü olarak katıldı. MHP lideri Devlet Bahçeli, Türker Akıncı'ya program akışı dolayısıyla canlı yayında teşekkür ve tebriklerini mesajla ilettiği iddia edildi.

Rasim Ozan Kütahyalı bu duruma bir hayli sevindiği görüldü.

Geldiği iddia edilen mesajdan sonra sosyal medya hesaplarından seri paylaşımlar yapan Rasim Ozan Kütahyalı’nın bu durumu lehine çevirme çabası olarak nitelendirildi.

Sosyal medya kullanıcıları MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin Rasim Ozan Kütahyalı ile görüştüğüne inanmadıkları bunun sadece bir algı oprerasyonu olduğunu, Saffet Sancaklı ve diğer MHP'li vekillerin bu durumu düzelteceklerine inandıklarını söyledikleri yüzlerce mesaj payaşıldı.

Her fırsatta TV programlarına çıkmak için bir yol arayan Rasim Ozan Kütahyalı’yı en son olarak MHP Milletvekili Saffet Sancaklı’nın sert açıklamaları durdurmuştu.

Saffet Sancaklı, Rasim Ozan Kütahyalı sert tepki göstermiş “Ömür boyu peşindeyim” demişti.

Sancaklı şu açıklamayı yapmıştı

"Gazeteciliğe Türkiye’de FETÖ’nün bir operasyon odası olarak iş gören Taraf’ta başlayıp kısa sürede, bağımsızlığa, Milliyetçiliğe, Türk Ordusuna en galiz ifadelerle saldırmaya başlayan Rasim Ozan'ı kim yada kimler korur, Ankara’nın saygın bir iş adamı tarafından hangi amaçlarla yeniden ekrana çıkarılır bilmiyorum. Bildiğim tek şey, aslında FETÖ’yü yalayıp yutmuş, Türk Ordusuna düzenlenen kumpas davalarını haysiyetsizce savunmuş bu adamın işlediği pislikler artık lağımdan taşmaktadır.

Sırpların işlediği vahşi katliamların acı hatırasını hatırlatırcasına, Boşnak kardeşlerimize yaptığı hakaret, şeytana peşkeş çektiği ağzında dökülen pisliklerdir. Sanmayın ki ben Boşnak kardeşlerimin hassasiyeti ile bu çukur herife karşı çıkıyorum. Onun pis ağzından çıkan hiçbir şey Boşnakların tertemiz ruhunu kirletemez. İnanın İnsan demekten utandığım bu adamı, bu millet hak etmediği için karşı çıkıyorum.

Türk ordusunun Suriye'de yeni bir zafere hazırlandığı şu günlerde Taraftaki pislikleri ile onlarca şerefli Türk subayına kumpas kuran FETÖ’yü savunan bu lağım çukuru kokan adamın ekranlara çıkmasının, şehitlerimizin aziz hatırasını kirleteceğini düşündüğüm için bu adama karşıyım.

“Cemaat devlete sızıyor, cemat devleti ele geçiriyor diyen Ergenekonculara karşı cansiparane ve en etkili savaşan ben oldum Hocam” diyen bu adamın ekranlara taşınması 15 Temmuz şehitlerinin aziz hatırasına en büyük saygısızlıktır. 2015 Tarihin'de “Bu Memlekette Bir gün Zekeriya Öz'ün Heykeli Dikilecektir”, diye tverden bağıran bu adamın hala dışarıda olması bile büyük bir talihsizliktir.

Bu haysiyet fukarası adamı gözümüzün önünden çekin ki, Sırp zulmünü, FETÖ kumpasını tekrar tekrar hatırlamayalım. Kültür dünyamızın acı kaybını yaşadığımız Haluk Dursun Hocamızın cenaze akşamı ekranlara çıkartılan bu çukur herifin gençlerimizi ve dimağlarımızı zehirlemesine müsaade etmeyin. Milli devletin inşası için her türlü çabayı gösterdiğimiz şu hassas günlerde millete, devlete ve acısı olan insanlara saygısı olmayan, adını anmayı ar kabul edeceğim şahıs gibi şarlatanları TV ve gazetelerde görmeyi Türk milleti hak etmiyor."

Güncelleme Tarihi: 03 Mayıs 2020, 14:17
YORUM EKLE