Rasim Ozan Kütahyalı’nın ne olduğunu yıllar önce Ümit Özdağ söylemiş!

Bugünlerde Sedat Peker’in 9.videosu sonrasında gündeme gelen Rasim Ozan Kütahyalı’nın ne olduğunu yıllar önce Ümit Özdağ anlattığı görüntüler yeniden gündem oldu.

Habererk / Haber Merkezi

Sedat Peker 9.videosunda Rasim Ozan Kütahyalı için firari Sezgin Baran Korkmaz'ın otelinde kaldığı ve Korkmaz'ın ekibinden olduğu iddialarında bulunmuştu.

Kütahyalı, bu iddia üzerine Twitter hesabından yaptığı açıklamasında, “Bahsi geçen otele tam 1 sene önce, bir arkadaşımın davetiyle, onun da ailesiyle beraber tatil yapmak için gittik. Organizasyonu o arkadaşım yaptı" diyen Kütahyalı, "Sezgin Baran Korkmaz’ın misafiri değildim. Sezgin Baran Korkmaz ile bir hukukum, alakam ve muhabbetim yok. Otelin adı da Paramount değil, başka bir isimdi” ifadelerini kullandı.

Bunlarla son günlerde konuşulan Rasim Ozan Kütahyalı’ya yıllar önceki Kanaltürk’teki Ümit Özdağ’ın cevabı yeniden gündeme geldi.

Kütahyalı’nın sürekli Özdağ’ın sözlerinin kestiği programda sinirlerin gerildiği de görülmüştü.

Kütahlı’nın sürekli araya girmesi sonucunda Özdağ, En az sen de terör örgütü kadar belasın be. Şurada azıcık konuşalım. Bu ne terbiyesizlik” ifadelerini kullanmıştı.

Güncelleme Tarihi: 08 Haziran 2021, 19:30
YORUM EKLE
YORUMLAR
ziya ünal
ziya ünal - 13 ay Önce

rasimi tanıdığımdan beri şerefsiz bir olduğunu biliyorum ve asla onun olduğu bir ortamı dinlememişimdir insanları nasıl maniple ettiğini gördüm hangi ortamda olursa olsun onu dinlemeye karar verdim her zamanda arkasın dan küfür ettim karşılaşsak yüzüne ederdim şerefsizin