Recep Tayyip Erdoğan ve Müjdat Gezen, Gülen'in verdiği ödülü paylaşmış

Fethullah Gülen’in Gazeteciler ve Yazarlar Vakfı‘nın 4 Ocak 1996 akşamı Çırağan Sarayındaki ödül törenine. Aralarında milletvekilleri ve sanatçılar da olmak üzere değişik kesimlerden birçok kişinin katıldığı gecede en çok ilgi gören kişi Fethullah Gülen‘di.

Recep Tayyip Erdoğan ve Müjdat Gezen, Gülen'in verdiği ödülü paylaşmış

İçlerinde Rıza Akçalı (Çevre eski Bakanı), Melih Gökçek (Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı), Ertuğrul Günay (CHP eski milletvekili), Nail Güreli (Gazeteciler Cemiyeti Başkanı), Hasan Cemal (gazeteci), Orhan Gencebay, Şevket Demirel (işadamı) vb.’nin bulunduğu konuşmacılar Yunus Emre, Ahmet Yesevi ve Mevlâna‘dan alıntılar yaparak, hoşgörüye ilişkin görüşlerini dile getirdi.

Medya/TV Programcısı ödülüne Toktamış Ateş ile Abdurrahman Dilipak’ın, Köşe Yazarı Ödülüne Taha Akyol ile Cengiz Çandar’ın, Sanat Ödülüne Barış Manço’nun, Spor Ödülüne Fatih Terim’in, Aile Ödülüne de Perihan Savaş‘ın layık görüldüğü törenin seçkin konukları arasında yerini alan Nail Güreli kadar ödüle layık görülen iki isim de oldukça dikkat çekiciydi.

Müjdat Gezen ve Hayrettin Karaca. Fethullah Gülen Vakfının Özürlülere Yardım Ödülünü Müjdat Gezen kiminle paylaştı biliyor musunuz? Recep Tayyip Erdoğan ile..

Hayrettin Karaca’nın ödülüyse Doğa ve Çevre alanındaydı.

KAYNAK: ENSON HABER

Güncelleme Tarihi: 06 Eylül 2017, 17:01
YORUM EKLE