Rıdvan Dilmen'den Bahçeliye cevap

banner155

Rıdvan Dilmen, MHP Lideri Bahçeli'ye Instagram'dan yanıt verdi.

Rıdvan Dilmen'den Bahçeliye cevap
banner170

Rıdvan Dilmen, hakkında "Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı'na parkasız Deniz Gezmiş ifadesi ne Türk milletine yakışır ne Cumhurbaşkanı'na yakışır ne de Cumhurbaşkanlığı'na yapılan bir yalakalığa yakışır. Şiddetle reddediyorum ve Türk millteniden özür dilemesini istiyorum" ifadelerini kullanan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye Instagram'dan verdiği yanıtta şunları söyledi:

 "MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli’nin açıklamasını okudum. Özellikle son birkaç yıldır ülkemiz zor dönemden geçiyor. Partisinin bölünmesini göze almak pahasına vatansever duruşuna saygı duyduğum Sayın Bahçeli’nin açıklamasında; Sayın Cumhurbaşkanımızı bir teröriste benzettiğimi belirtip, aynı metin içerisinde benim Sayın Cumhurbaşkanımıza yalakalık yaptığımı düşünmesini anlamış değilim!

 Ben ne şeytanım, ne de yalakayım, 15 Ağustos 1962’de Nazilli’de doğmuş onurlu bir Türk vatandaşıyım.

 Benim dün akşam söylediklerimin altını üstünü çıkarıp, cımbızla çekilmiş cümlelerle beni suçlayıp, halkın önüne atmasını anlamış değilim! Yıllar önce Deniz Gezmiş’ in Filistin konusundaki mücadelesini, Sayın Cumhurbaşkanımızın İslam Ülkeleri adına büyük bir lider olarak siyasi platformdaki Filistin mücadelesine benzetmişimdir. Sayın Cumhurbaşkanımızın; kapitalist, emperyalist, “egemen güçlere”, Amerika’ya, İsrail’e baş kaldırıp cesaretle mücadele ettiğini bilecek kadar okur yazarım.

 Benden kimse özür beklemesin, özür dilenecek bir davranışta bulunmadığım bu yayının tamamı izlediğinde anlaşılacaktır. (https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=hBc3KnFVC_A programın tamamını bu linkten izleyebilirsiniz) Saygılarımla."

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kürşad
Kürşad - 1 yıl Önce

Devlet bahçeli Üllücüleri bırakıp C.Başkanının avukatlığına soyunmuş anlaşılan.Lakin çok çirkin bir savunma yapmış

Lokman Ates
Lokman Ates - 1 yıl Önce

Yalakalıkda izdivaç mı var?...

Mehmet Ali Kara
Mehmet Ali Kara - 1 yıl Önce

Eyyy Bahçeli senin son zamanlardaki halin Rıdvan'dan da beter.MHP için bu kadar düdünse idin hadi senden iktidar beklemez idik ama PKK partisinin arkasından 4. parti olarak girmezdin meclise.Sarayın sözcüsü oldun çıktın başımıza.

şaban
şaban - 1 yıl Önce

olayda adı geçen rıdvan devlet ve tayyip benim için değreli değiller

şaban
şaban - 1 yıl Önce

ALLAH var gam yok Halkım Recep başkanı seçtiği için amenne baş tacım ama gönlüm LA İLAHE İLLALLAH

SIRADAKİ HABER

banner151