Sabah yazarı Engin Ardıç’ın skandal 10 Kasım yazısı!

Sabah yazarı Engin Ardıç bugünkü köşesinde tepki çeken 10 Kasım yazısı yazdı.

Sabah yazarı Engin Ardıç’ın skandal 10 Kasım yazısı!

Ardıç, " Aaa bugün 10 Kasım'dı yahu, onu yazacaktık, yer kalmadı!" ifadelerini kullandı.

Son olarak Ankara’da saldırıya uğrayan ‘gazi’ye yönelik olarak kullandığı ‘şaklaban’ ifadesiyle gündeme gelen Sabah yazarı Engin Ardıç, bugün de Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucu Cumhurbaşkanı Mustafa Kemal Atatürk’ün ölüm yıl dönümü 10 Kasım’da kullandığı ifadelerle tepki çekti.

SABAH YAZARI: NASIL OLSA BUGÜN 500 KİŞİ YAZACAK

Seçim sistemlerinden bahsettiği yazısının sonunda Ardıç, “Aaa, bugün 10 Kasım’dı yahu, onu yazacaktık, yer kalmadı… Zarar yok, nasıl olsa bugün beş yüz kişi yazacak ve de hep aynı yazıyı yazacak, oralardan okursunuz” ifadesini kullandı.

Engin Ardıç, 1 Kasım’daki yazısında gazilere hakaret eden ifadeler kullanmıştı. Ankara Adalet Sarayı önünde toplanan bir grup gazi, Ardıç hakkında suç duyurusunda bulunulmuştu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali Akkaş
Ali Akkaş - 1 yıl Önce

Bir gün iktidar değişip Atatürkçü düşünce başa geldiğinde bu edepsiz bizden çok Atatğrkçü olur. Bunlar babaların analarının üzerindeki en pis atıklardır.

C.Şen
C.Şen - 1 yıl Önce

Bu embesil için klavyenin tuşlarına basmak bile günah kardeşim.

selmaHastaoğlu
selmaHastaoğlu - 1 yıl Önce

Yazdığı gazete .gazete değil kendisi yazar değil paralı terörıst,el eli.ile yılan tutan psikopat bundan dolayı ciddiye alınmayacak hakkabaz...

Duru açıksöz
Duru açıksöz - 1 yıl Önce

Bu vatan toprakları böylelerine haram olsun

erkan
erkan - 1 yıl Önce

ulan serefsız sehıtler gazıler olmasa evınde oturamassın avradını bırılerı alır

Vatansever
Vatansever - 1 yıl Önce

Cumhuriyete hakaret ve onun degerlerine hakaret edenlerin tamamina bakin Islamci kendilerini Allah ve kuran yoluna adayan kisilerdir. Oysa hodri meydan kuranda yazili olan emirlerin hic birine riayet etmezler. Kendi emirlerini Allahin emirleri gibi millete uydurmaya kalkarlar. Ama bu millet galiba hak ediyor butun hakaretleri :) Meshur is adamin dedigi gibi bu milletin seyine ??? Islamcilar dini orotite ve arac olarak kullanan sag partilerde gorduler ki ATATURK laiklik kavraminin ulkemizde ve ortadoguda ne kadar onemli oldugunu anladilar. Ama halen inatla inanmak istemiyorlar. Siyasal islamcilara yobazlara inat :) Yasasin Cumhuriyet yasasin ATATURK. 2019 secimi icin ATATURK'u kullanmak onlari kurtarmiyacaktir. Secimler oncesi arac olarak kullanmak istiyorlar ama insAllah bu kirli hesaplari tutmayacaktir.

Ekrem
Ekrem - 1 yıl Önce

enginin bir manası da;çukur (aşağılk) oluyor galiba.

gazi çolak
gazi çolak - 1 yıl Önce

iyi söylesem değmez,kötü söylesem hiç değmez.