Sedat Peker'in son videosunda dikkat çeken ayrıntı!

Sedat Peker'in son videosundaki ayrıntılar dikkatlerden kaçmadı.

Sedat Peker'in son videosunda dikkat çeken ayrıntı!

Sedat Peker, YouTube hesabında yeni bir video yayınladı.

Peker, videoyu hakkındaki iddialar üzerine oluşan kafa karışıklığını gidermek için çektiğini ve yeni videoların geleceği ifade etti.

Peker'in güvenlik riski nedeniyle beyaz renk düz bir duvar önünde video kaydetmesi dikkat çekti.

Sedat Peker, uzun bir aradan sonra 6 dakikalık bir video yayınladı.

Peker bu 10. videoyu kendisi hakkında çıkan "yakalandı, paylaşımları başkaları yapıyor" iddiaları üzerine oluşan karışıklığı gidermek için çektiğini aktardı.

Sedat Peker videonun öncesinde yaptığı paylaşımda, "Kıymetli dostlarım, bulunduğum ülkedeki güvenlik görevlileriyle yapmış olduğum görüşme neticesinde, kafa karışıklıklarını gidermek için 7-8 dakikalık bir video yayınlamam konusunda mutabık kaldık. Bugün inşallah videoyu yayınlayacağım" demişti.

Peker, yeni videosunda dekor olarak Paulo Coelho'nun Işığın Savaşçısının El Kitabı'nı kullandı. Peker'in masasında yine tripoda takılı bir dürbün yer aldı.

6 dakikalık videoda Peker, yeni videoların geleceğini de duyurdu.

Bulunduğu ülke yetkilileri ile 15 gün içerisinde yeni bir değerlendirme yapacaklarını söyleyen Peker, video yayınlamanın mümkün olmaması durumunda başka bir ülkeye geçeceğini söyledi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Metin Tekin
Metin Tekin - 2 ay Önce

Bulunduğu ülkedeki Güvenlik Güçleriyle konuşarak kısa bir video yayınlıyorum demek benim iradem yok ben nederlerse onu yapıyorum demek.Kendi iradenle istediklerini söyleyemenin ne dedik leride ne kadar doğru olur inandırıcı olur tartışılır.