Sedat Peker'in yayınladığı videoda tahtada yazanlar neyi işaret ediyor?

Sedat Peker, "Hayata korkusuzca bakanlar, ölümden korkmazlar" başlığı ile 7. videosunu yükledi. Peker'in videosunda mekân değişikliğinin yanı sıra arkasındaki tahtada yazanlar merak uyandırdı.

Sedat Peker'in yayınladığı videoda tahtada yazanlar neyi işaret ediyor?

Mekan değişikliğini, "Türkiye'den kalabalık misafirlerimiz geldi. Ben Abdulkadir Selvi ile Süleyman Soylu'yu bekliyordum ama onlar gelmedi. Her zamanki yaptıkları gibi devleti işin içine karıştırdılar. O yüzden bir yer değişikliği yaptık. Belki önümüzdeki günlerde bir yer değişikliği daha yapmayı düşünüyoruz." sözleriyle açıklayan Peker'in videosunda bir detay ise dikkat çekti.

Arkasına yazı tahtası koyan Peker'in tahtaya "İran, Mersin ve Sabiha Gökçen" yazdığı görüldü. Ayrıca "?" ile birlikte "S ve D" harflerinin yer aldığı görüldü.

Gerçek Gündem'de yer alan habere göre, 7'nci videoda tabloda yazan "İran, Mersin ve Sabiha Gökçen" bilgilerine değinmeyen Peker'in 8. video için ipucu verdiği iddia edildi.

İşte Peker'in arkasındaki tahtada yazanlar:

Ayrıca Peker'in arkasındaki beyaz tahtada şu 3 kitap yer aldı:

- Oral Çalışlar: Hazreti Ali
- Mümin Sekman: Her Şey Seninle Başlar
- Dostoyevski: Ezilmiş ve Aşağılanmışlar

YORUM EKLE
YORUMLAR
Metin,
Metin, - 4 ay Önce

Et kurtları gibiler. Et kurtları doğada bir canlı öldüğünde onu yemeye başlarlar, yedikleri tükenince aç kalmamak için birbirlerini yemeye başlarlar. Bunların hepsi Sedat Peker'de dahil et kurdu gibiler. Yiyecek saldıracak bir şey kalmadığı için birbirlerini yemeye başladılar.