Sedat Peker Tosuncuk’un yerini açıkladı!

Tosuncuk olarak bilinen Mehmet Aydın’ın yerini Sedat Peker açıkladı.

Sedat Peker Tosuncuk’un yerini açıkladı!

Tosuncuk olarak bilinen Mehmet Aydın’ın yerini Sedat Peker Twitter’dan açıkladı.

Peker’in tweetleri şu şekilde:

1-Kırk yaşın altındaki kardeşlerim, ben kurtarıcı değilim. Zaten kurtarıcı diye bir şey yoktur. Ben sizle anlaşma yapmış olan kırk yaş üstü birisiyim. Siz bana intikamımı almamda yardımcı olacaksınız, ben de size kurtarıcıya ihtiyaç olmadığını kanıtlayacağım.

2-Kırk yaşın altındaki kardeşlerim, kurtarıcı olmak doğru soruyu sorabilmektir. Doğru soruyu sorabilirsen ve sorunun cevabını almak için ısrarcı olursan, toplum kurtulmuş olur.

3-Kırk yaşından küçük kardeşlerim, çiftlikbankın kurucusu olan mehmet aydın isimli şahıs Bolivya’da falan değil, Belarus’ta. Belarus’tan trafik kazası yapmış bir şahsı Interpol kararıyla alıp Türkiye’ye getiren yüce devletimiz, bu şahsı acaba neden getirmiyor?

4-Kırk yaşından küçük kardeşlerim, Belarus’tan bu şahsı getirmeyen devletimizin içinde görevli olan bazı insanların bu paradan pay aldığı ortadadır. Bu şahsın yanına Belarus’a gidip onu ziyaret eden kişiler, aracı olan kişiler bellidir.

5- Ben örnek alınacak kişi değilim. Kurtarıcı değilim. Bazılarından kendi intikamımı alabilmek için size doğru soru sormayı ve onu takip etmeyi öğretecek kişiyim.

YORUM EKLE
YORUMLAR
tepkili hemide çok tepkili
tepkili hemide çok tepkili - 12 ay Önce

mit masak içişleri bakanlığı adalet bakanlığı ticaret bakanlığı bunlar izin vermeden birileri para topluyacak haa kimseye yutturamazlaar bunları.bu thodex çiflikbank halkı dolandıran bizzat devletin o koltuklarını işgal edenlerden başkası olabilirmi.sonra bu 15 temmuzuda akp yaptığına nereden kanaat getiriyoruz adil öksüz savcı zekeriya öz elini kolunu sallayarak çıkabiliyor demekki hala akp fetöcülerle el ele kol kola.sonra bu ulusalcı takılan odatv yi kapatma sebebi 15 temmuz anıt alanlarının ihalesini fetöcüler yapmış diye haber yapmalarıymış.bu iddia doğru ise böyle kansızlık olabilirmi.halkı aldat dolandır cebindeki parayı çal sonra medya ile millete aptal mal demek nedir ha yıkarız bu düzeni gerekirse.milletin parası ile millete caka sattırmayız.