Sedat Peker, Veyis Ateş ve Hadi Özışık'ı bir kez daha gömdü

Anadolu Yayıncılar Derneği isimli kuruluşun düzenlediği “6. Anadolu Medya Ödülleri”nde daha önce ödül vereceği açıklanan bazı isimlere ödül verilmedi. Ödülü geri çekilenler arasında ise Sedat Peker detayı gözlerden kaçmadı.

Sedat Peker, Veyis Ateş ve Hadi Özışık'ı bir kez daha gömdü

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Anadolu Yayıncılar Derneği isimli kuruluşun düzenlediği “6. Anadolu Medya Ödülleri” programına katıldı. Erdoğan etkinlikte ödüllerin sahiplerini açıkladı. Ödüllerin tamamının ise iktidara yakın medya organları ve yandaş isimlere gitmesi ise tepki çekti.

Ödül listesinde ise dikkat çeken değişiklikler oldu. 23 Ağustos’ta ödüllerin kime verileceğine dair yayınlanan listede “Yılın Erkek Haber Spikeri: Veyis Ateş (HaberTürk), Yılın Kadın Haber Spikeri: Ece Üner (Show TV), Yılın Medya İnternet Sitesi: Gazeteciler.com” isimleri yer alıyordu.

Ancak Sedat Peker’in ifşalarıyla gündeme gelen Veyis Ateş’in ve Hadi Özışık’ın sahibi olduğu gazeteciler.com adlı internet sitesinin ödülleri verilmedi.

Show Ana Haber Bülteni’nden ayrılarak Kanal D’de de yayınlanan “Ece Üner İle Susma” adlı programı sunan Ece Üner’e de ödül verilmedi.

Anadolu Yayıncılar Derneği’nin sitesi tarafından 23 Ağustos’ta yayınlanan liste şöyle:

Öte yandan ödüle layık görülen isimler de sosyal medyada eleştiri konusu oldu.

Gelen tepkilerden bazıları şöyle:

YORUM EKLE


Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/habererk/domains/habererk.com/public_html/index.php on line 344