Şefkat Çetin , Yıldıray Çiçek,İzzet Ulvi Yönter birbirine girdi!

MHP Genel Başkan Yardımcısı Şefkat Çetin’in sosyal paylaşım sitesi Twitter’dan yaptığı açıklama gündeme bomba gibi düştü.

Şefkat Çetin , Yıldıray Çiçek,İzzet Ulvi Yönter birbirine girdi!

Yeniçağ'ın haberine göre, Facebook’ta Neslihan Küpelioğlu Gözgören isimli bir kullanıcı Şefkat Çetin hakkında “Devlet Bahçeli düşmanlarını partiye topladı, göreve getirdi. Ayrıca sağ seçmende Bahçeli sempatisi yükselirken bunu engelleyecek açıklamalarda bulundu” iddiasında bulundu.

Partiye getirilen isimlerin arasında FETÖ’cülerin olduğunu da ima eden Gözgören’e, Şefkat Çetin’den sert tepki geldi.

Bahçeli’den sonra partideki en etkili ikinci isim olarak bilinen Çetin, söz konusu mesajın Bahçeli’nin danışmanı Yıldıray Çiçek ve İstanbul milletvekili İzzet Ulvi Yönter tarafından yazdırıldığını ima etti.

Gözgören isimli kullanıcının Yıldıray Çiçek ve İzzet Ulvi Yönter ile yan yana çekilmiş fotoğraflarını paylaşan Çetin, “Derler… Stratejik hamleler neyi hedefler? Sevginin, güvenin yitirildiği yerde kim, kimin için neyin kavgasını yapar? Anlamak zorlaşır… Ayıp” ifadelerini kullandı. 

İşte MHP Genel Merkezi’ni karıştıran o mesajlar:

Güncelleme Tarihi: 13 Temmuz 2017, 00:09
YORUM EKLE
YORUMLAR
Balaban Beyi
Balaban Beyi - 2 yıl Önce

MHP de artık LEŞ YİYİCİLER KALDI...Yesinler birbirlerini...Çünkü artık başta Bahçeli ve Şevkat Ç. olmak üzere hepsi siyasi mevta haline gelmiş tiplerdir...YESİNLER BİRBİRLERİNİ...

ali bozkurt
ali bozkurt - 2 yıl Önce

balaban beyi doğru diyor. akpnin sarayın arka bahçelisi saray eş partisi yesinler birbirlerini. mhp değerlerine ihanet ettiler erdoğan goygoycusu oldular. bir de kendilerini sağda yükselen değer görüyorlar sarayın arka bahçelisi avaneleri. akpye oy atacaklar 2019'da haberleri yok avanelerin.

vatansever
vatansever - 2 yıl Önce

Hangi boyutta yaşadığını sanıyor bu adı Neslihan olan vatandaş (han soyuyla hiç bi alakası olmayan eziklerin taşıyacağı bi isim bu arada)! Hangi sağ seçmende popularitesi yükselmişmiş Bohçacının yahu!? Ha-ha-ha...

SIRADAKİ HABER