Şehit eşinden miting eleştirisi

banner155

Mavi Marmara gemisine İsrail tarafından düzenlenen saldırıda eşini kaybeden Çiğdem Topçuoğlu, "Cuma günü yapılacak miting Kudüs için değil seçim için yapılıyor" dedi.

Şehit eşinden miting eleştirisi
banner170

ABD'nin İsrail Büyükelçiliği'ni Kudüs'e taşıma kararı sonrasındaki protestolarda Filistinlilere saldıran İsrail güçleri, 60'dan fazla kişiyi öldürdü. Olayların devamında Türkiye hükümeti yetkilileri İsrail'i kınayan açıklamalar yaptı ve bugün İstanbul Yenikapı'da bir miting düzenleyeceğini açıkladı.

31 Mayıs 2010'da  Gazze'ye insani yardım götüren Mavi Marmara gemisinde bulunan ve saldırıda ölen 10 kişiden biri olan Çetin Topçuoğlu'nun eşi Çiğdem Topçuoğlu, Yenikapı'da düzenlenecek olan bu mitinge tepki gösterdi.

 Çiğdem Topçuoğlu, twitter hesabından "İsrail ile yapılan anlaşmalar sonlandırılmıyorsa, Mavi Marmara anlaşması iptal edilmiyorsa, İsrail ile olan ticari ilişkiler kesilmiyorsa, Katar’a asker gönderip Kudüs’e asker gönderilmiyorsa, Cuma günü yapılacak miting Kudüs için değil seçim için yapılıyordur." açıklamasını yaptı. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Bekir Bozkaya
Bekir Bozkaya - 10 ay Önce

Hanımefendi doğru söylemiş, bunlar 16 senede Kudüs için ne yaptı; bundan sonra yapsın.

Ekrem
Ekrem - 10 ay Önce

Aynen katılıyorum.Yazıklar olsunki kudüs bahane,(yüzsüzce) insanları Allah ile kandırma şahane.

Yaşar Akbaş
Yaşar Akbaş - 10 ay Önce

Acının merkezindeki "merhumun eşi" nin tespitleri......Malisef her şey günü birlik düşünülüyor...

solgun
solgun - 10 ay Önce

az ve öz

Mehmet
Mehmet - 10 ay Önce

Hazala kışa ve öz konusur

SIRADAKİ HABER

banner151