Şehit Yüzbaşı Özdemir son yolculuğuna uğurlandı

Suriye'de çatışmada şehit düşen Deniz Piyade Yüzbaşı Celaleddin Özdemir, son yolculuğuna uğurlandı. Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay ve Bakan Pakdemirli'nin CHP Lideri ile tokalaşmaması dikkat çekti.

Şehit Yüzbaşı Özdemir son yolculuğuna uğurlandı

Suriye'nin Halep kentine bağlı Azez kasabasında PKK/YPG'li teröristlerin açtığı ateşle şehit olan Yüzbaşı Celalettin Özdemir’in (35) cenazesi, Gaziantep Havalimanı’nda düzenlenen törenin ardından Ankara’ya uğurlandı.

Özdemir, Ankara  Ahmet Hamdi Akseki Camisi'nde kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı.

KILIÇDAROĞLU İLE TOKALAŞMADILAR

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu da şehit Yüzbaşı Celaleddin Özdemir’in cenaze törenine katıldı. Kılıçdaroğlu, geçtiğimiz günlerde Ankara'nın Çubuk ilçesinde katıldığı bir şehit cenazesinde linç girişimine uğramıştı. Saldırıya ilişkin konuşan Kılıçdaroğlu, "Bizi şehit cenazelerine gitmekten vazgeçmeyeceğiz" demişti.

Öte yandan cenaze namazı öncesi bir ayrıntı dikkat çekti. Cenaze törenine katılan Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay ve Tarım Bakanı Bekir Pakdemir'li CHP Lideri ile tokalaşmadan saf tuttu.

Çubuk'ta yaşanan linç girişiminin ardından AKP'li isimlerin cenaze namazı öncesi tavırları dikkat çekti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kürşad YÖRÜKOĞLU
Kürşad YÖRÜKOĞLU - 2 ay Önce

Milleti bolen en buyuk hainler bunlar fetocu kardeşi cezaevinden oyle emretmiis

Ülkücü
Ülkücü - 2 ay Önce

Aponun barzaninin metresi kaşar tam kaşar olmuş şehitlik kim siz kim alayınız ya dugmesi delik çürük yada bedelli yada ABD vatandaşlığından askerlik yapmıyorsunuz yakında birilerini yine imraliya kaşar olarak gönderirler

Angaralı
Angaralı - 2 ay Önce

Bencede sarayda kaşar peynik çoktur piskevit arasi kaşar peynir :)))))

nk
nk - 2 ay Önce

Hangi yüzle şehit cenazesine katılıyor acaba? HDP'nin ilk modelini meclise sokanların partisi bunlar.

Ülkücü
Ülkücü @nk - 2 ay Önce

Neval daha dün megri megri pkk şarkısı soyleyip barzaninin çocukluğu yapan haburda pkkyi alkışlayan şehide kelle diyen andımızı kaldiran kriptolar siz degilmisiniz ???

SIRADAKİ HABER