Selçuk Özdağ’dan can acıtan soru “İsrail’e petrol taşımayı bırakacaklar mı? 

İsrail polisinin Mescid-i Aksa'da cemaate saldırması ve daha sonra Gazze’ye hava saldırısı düzenlemesinin yankıları sürüyor.

Selçuk Özdağ’dan can acıtan soru “İsrail’e petrol taşımayı bırakacaklar mı? 

Gelecek Partisi Genel başkan yardımcısı Selçuk Özdağ, sosyal medya hesabından çarpıcı bir paylaşımda bulundu.

Selçuk Özdağ “Hamasi ve içi boş sloganlar atarak Filistin halkına güya destek veren iktidar ve yandaşları eğer gerçekten samimi iseler İsrail’le yaptıkları petrol ve diğer ticari faaliyetlerini askıya alsınlar." dedi.

Özdağ “Sahibi oldukları iddia edilen gemilerle İsrail’e petrol taşımayı bırakacaklar mı sizce?” ifadelerini kullandı.


 

YORUM EKLE
YORUMLAR
EM.Asb.Ahmt GÜNDÜZ
EM.Asb.Ahmt GÜNDÜZ - 7 ay Önce

YAĞLI YEMEK MİDEYE VE İNSANLARIN SAĞLIKLARINA ZARAR VERİRİ SAYIN ÖZDAĞ YAĞLI YEMEK YAPILIRKEN KUYRUK YAĞINDAN BİR PARÇA YEMEĞE KATILIR ADAMLARIN TAŞIMASINI BIRAKSIN Kİ KİMLİKLERİNİ BİLE DEĞİŞTİRMİŞLERDİR İSİMLERİDE FATİDO VEYA ALEKO OLMUŞ OLMASIN ONLAR BİZDEN DEĞİL.GEMİCİKLERİ PETROLU NİYE N

helal
helal - 7 ay Önce

ağlamak acitasyon yapıp milletten dilencilik yapmaya gerek yok yapılacak olan belli adamları zalimleştiren kaynaklarını gücü kesmek gerek adamlar senden besleniyor sen veriyorsun bu gücü onlara yani sende zalimlerle berabersin demek.sonra kürsüden kükremenin alemi yok.


Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/habererk/domains/habererk.com/public_html/index.php on line 344