Semih Yalçın Mansur Yavaş’a ağzını bozdu!

MHP Genel Başkan Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'a ağır hareket etti.

Semih Yalçın Mansur Yavaş’a ağzını bozdu!

Semih Yalçın, Mansur Yavaş'a “Düzenbaz” diyerek hakaret etti.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin, Alparslan Türkeş etkinliğinde çıkan kavga nedeniyle Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ı suçlayıp "Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Beyin elinin altında geliştiği kanaati hakim. Bundan sonra Mansur Bey dikkat etsin. Arkasında bir ülkücü nefes var" sözleriyle tehdit etmesinin ardından MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın'dan da tehdit ifadeleri içeren bir açıklama geldi.

Twitter hesabından yaptığı açıklamada, Mansur Yavaş'a destek veren CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun'u da hedef alan MHP'li Yalçın, "Mansur Yavaş artık rahat durmalı! Sayın Genel Başkanımızın haklı ikazlarını dikkate almalı! Almazsa kendisi bilir. Bizden söylemesi: Rüzgâr eken fırtına biçer" ifadelerini kullandı.

Yalçın'ın paylaşımları şu şekilde:

"CHP'li Seyit Torun, Mansur Yavaş'a ayar veren Genel Başkanımız hakkında densizlik ederek sosyal medya üzerinden “Orada dur Bahçeli!” diye tıslamış! Haddini bil Torun! Haddini ve yerini bil! Tatava yapma!

Koskoca MHP Lideri; partisi aleyhinde dolap döndüren düzenbaz Mansur Yavaş’a uyarıda bulunmayacak, sicilli devşirmeniz de MHP'nin arkasından serbestçe iş çevirecek öyle mi? Sevsinler sizi!

Seyit Torun, hızını alamayıp “Tehditleriniz acizliğinizdir.” demiş. Asıl acizlik, kendi insan kaynaklarını tüketip MHP’nin sokağa bıraktıklarıyla iş tutmaktır.

Seyit Torun! Arkasında halkın olduğunu iddia ettiğin Mansur Efendi var ya, halka hizmet için harcama yapması gerekirken Belediye bütçesinden MHP’nin safra ve atıklarına ulufe dağıtıyor.

Bir zamanlar Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’yi CHP’lileşmekle suçlayan bu hadsiz, şimdi sizin kucağınızda perde arkasından MHP düşmanlığı yapıyor. Ne kadar düşük, atık, artık, fosil, muarız varsa başına topluyor, yallayıp yemliyor.

Mansur Efendi arkasına aldığı İP Müdiresi ile birlikte, MHP camiasına fitne ve tefrika sokmak üzere atık ve dönek örgütlemedeki beyhude gayretini sevgili Ankaralılara tevcih etse, kendisi için de halk için de daha hayırlı ve yararlı olur.

Mansur Yavaş artık rahat durmalı! Sayın Genel Başkanımızın haklı ikazlarını dikkate almalı! Almazsa kendisi bilir. Bizden söylemesi: Rüzgâr eken fırtına biçer. Fitne eken; öfke, kin, nefret, hışım ve şiddet biçer! Halkın haceti bunlar değil!"

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hilas YAGRUT
Hilas YAGRUT - 2 ay Önce

Acil tedavilik biri daha

Ali Aydın
Ali Aydın - 2 ay Önce

Mafya ile can ciyer olanlar terbiye ve edepten bi haberlere ne anlatılır onlara oy verenler uyanmalı edepsizlerin peşinden gitmemeli..

Cafer Gökce
Cafer Gökce - 2 ay Önce

Alkoli biraz fazla kacirmis bu herif ,tabi biraz fazla kactimi sisede durdugu gibi durmuyor ve bazilari herirlene biliyor .
Kendileride fosillesti haberi yok .

solgun
solgun - 2 ay Önce

Allah'ım be seviyesizlik bu pis ağız. Yazıklar olsun sen ve senin gibilere.

Birol Alp
Birol Alp - 2 ay Önce

Sevgili ülkem ne hale geldi, ülkücü hareket kimlerin eline kaldı.. tiksiniyorum

Cemal Kurt
Cemal Kurt - 2 ay Önce

Acaba D. B. Li ile SemihYalçını ciddiye alan varmı? TSK ya kumpas kurulurken nerede idi bu beyler? Ülkücülük bunların sayesinde Hadım EDİLDİ HADIM.