Serbest bırakılan emekli Amiral Cem Gürdeniz'den ilk açıklama!

Serbest bırakılan emekli Amiral Cem Gürdeniz'den ilk açıklama geldi.

Serbest bırakılan emekli Amiral Cem Gürdeniz'den ilk açıklama!

104 emekli amiralin Montrö bildirisine ilişkin soruşturma kapsamında gözaltına alınan ve dün gece serbest kalan Cem Gürdeniz, adliye çıkışı açıklama yaptı.

Montrö açıklaması sonrasında belli grupların hedefi haline ve 8 gündür gözaltında tutulan amirallerden Cem Gürdeniz, serbest kalmasının ardından ilk değerlendirmesini yaptı.

"TAM ANLAMIYLA BİR İLETİŞİM KAZASI"

Adli kontrolle serbest bırakılan şüphelilerden emekli Tümamiral Ramazan Cem Gürdeniz, adliye çıkışında basın mensuplarına yaptığı açıklamada, şunları söyledi:

"Haklı tarafta, doğru tarafta olmak bunlar önemli. Bu kadar basit bir basın açıklamasından bu aşamaya gelmek de tam anlamıyla bir iletişim kazası. Ama bu kazanın nedenini bizde aramayın. Metin çünkü çok net, iyi niyetle hazırlanmış bir metin ama bu... Yine de hukuk sistemine, adalet sistemine ve polis teşkilatına kendi adıma teşekkür ediyorum."

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet Gündüz
Ahmet Gündüz - 10 ay Önce

BİZLER TSK DA HİZMETLERİMİZ SIRASINDA VERİLEN GÖREVLERİ AKSATMADAN SADECE ÜLKEMİN MENFATİNİ DÜŞÜNEREK YERİNE GETİRDİK.sayın amiral büyüklerimiz sizlşere UYGULANAN AYAKLARINIZA KELEPÇEYİ YAKIŞTIRAMADIK. MONTRE NEDİR BİZİM ÜLKEMİZ İÇİN ÜLKEMİN SİGORTASIDIR BİLEBİLDİĞİMİZ BU KADAR.NEDİR BU ÜLKEME UYGULALNALAR GELEN VURUYOR BİRİSİ DACIKLARA KEERELERİN İBADETHANESİNİ YAPYOR KORUMAK İÇİNDE KOCA KOCA SİLAHLI BİRLİKLER KONIUŞLANDIRIYOR BUNLARI NEDEN GÖRMEZLER 75 YAŞIMI GEÇTİM BANA GÖREV VERİLİRSE SONUNDA ÖLÜMDE OLSA BU GÖREVE GİDERİM. AMA GÜVENMEKTE ZORLANDIĞIM VE ZORLANDIĞIMIZ YERLER VAR.hadi paşalar SİZLERE GEÇMİŞ OLSUN BENDEN KABUL EDERSENİZ.????????....