Şevki Yılmaz hadis uydurdu, '16 Nisan'da zafer çıkacağına dair hadis var'

Akit gazetesi yazarı eski milletvekili Şevki Yılmaz Akit TV'de katıldığı bir programda, referandumda çıkacak sonuca ilişkin çok konuşulacak bir konuşmaya imza attı. Şevki Yılmaz, 16 Nisan'da sonucun 'evet' olacağını ve buna dair hadis olduğunu ifade etti.

Şevki Yılmaz hadis uydurdu,  '16 Nisan'da zafer çıkacağına dair hadis var'

Milli Diriliş programına katılan Şevki yılmaz programda, “16 Nisan’ın zaferle çıkacağına dair Hadis-i Şerif var” ifadelerini kullandı. Bununla da yetinmeyen Yılmaz devamında, “Türkiye gitti mi Beytullah gider. 16 Nisan’da EVET demek Beytullah’ta Ebabil Kuşu olmak demek” diye konuştu.

İşte o sözler…

“Tüm mazlum coğrafyanın Türkiye’ye ihtiyacı var. Türkiye şimdi ana olacak, buna uğraşılıyor. Sen, omuz vuracağına çomak sokuyorsunuz. Allah’tan korkun, hepiniz toplansanız Hayır çıkmayacak. Bir hadis var, 16 Nisan’nın nasıl zaferle çıkacağını… Hayır diyerek Allah’a verdiğiniz hizmetleri boşa çıkarıyorsunuz. Boşuna uğraşmayın” dedi.

Güncelleme Tarihi: 24 Şubat 2017, 00:14
YORUM EKLE
YORUMLAR
Tuncer
Tuncer - 4 yıl Önce

Eğer hayır çıkar ise hadis dediği durum çürümüş olacak o zamanda ALLAH'a küsecek mi? Yoksa dinden çıkacak mı? Şeytan söyletti fetö beni kandırdı mı diyecek. Onun yerinde ben olsam TÜRKİYE'Yİ TERKİ DİYAR EDERİM. :)

Vatanperver
Vatanperver - 4 yıl Önce

Soytarı,akıl fukarasi Yarabbi yüce İslam dinini kullananlari sana havale ettil

Kadim
Kadim - 4 yıl Önce

Türkiye cumhuriyetin başına ne geldiyse bu yobazların yüzünde geldi bunun gibiler hiç bir gün ne gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü nede Türkiye cumhuriyetini bayrağıda vatanıda sevmediler