Sözde ilahiyatçı yazar Emine Şenlikoğlu’ndan Başbuğ Atatürk’e büyük iftira!

Sözde İlahiyatçı Yazar Emine Şenlikoğlu’ndan Başbuğ Atatürk’e büyük iftira attı. Bu da tepkilere neden oldu.

Sözde İlahiyatçı Yazar Emine Şenlikoğlu’nun yerel Edessa TV’de geçen Aralık ayında yaptığı konuşma sosyal medyada gündem oldu.

Şenlikoğlu, “Atatürk ve İnönü’nün milli eğitimimizi ABD’ye teslim ettiği anlaşma 2023’te doluyor” düşüncesini savundu.

Şenlikoğlu, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucu lideri Mustafa Kemal Atatürk ve ikinci Cumhurbaşkanı İsmet İnönü'nün, milli eğitimi 100 yıllık anlaşmayla ABD'ye verdiğini, anlaşmanın 2023'te biteceğini iddia etti.

Sözde İlahiyatçı Yazar Şenlikoğlu, "Milli Eğitim'de Amerika'nın pençeleri var. İstenilen dersler istenildiği gibi verilemiyor. 2023'te tamamlanıyor Atatürk'le İnönü'nün milli eğitimimizi Amerika'ya teslim ettiği anlaşma. 2023'te iktidara deist, ateist diye yoğun bir çalışma var. Bazıları uykuda, ama fırtına gibiler de var" diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 07 Mart 2022, 14:59
YORUM EKLE
YORUMLAR
HİLAS YAGRUT
HİLAS YAGRUT - 3 ay Önce

20 Yıldır bunları engelleyen kim. Bu zekaya hayranım. Test yapılsa Ayçiçek yağının fiyat artışını kesin geçer. Hele de mantığa bak. Engelleyen maddeyi açıkla da bizde görelim - bilelim. Bende zekamı öğrenirim.

Bey dağlı
Bey dağlı - 3 ay Önce

Dini söylemi en öne sürerek, aslında dinle ilğisiz bu kesime bakıp Kahraman Her milletin gıptayla baktığı devlet adamına her fırsatta namertlik yapmaları bizi onların neyse o dinleri ona mesafeliyiz ve rettediyoruz dindarlık bu değil 20 senede bu ülkeyi mahvedenlerin inandırıcılığı kalmamıştır din dediklerinde oradan uzaklaşmak en hayırlısı...

Ali Aydınlı
Ali Aydınlı - 3 ay Önce

Bunların mayası İFTİRA kin nefret inşAllah onlarda boğulurlar...

Veysel Dönmez
Veysel Dönmez - 3 ay Önce

Başta amerikan kollejlerini kapatan öğretmenlere yeni nesil sizlerin olacaktır diyenler mi yoksa Türk Milletini arap kültürüme teslim edenler mi