Süleyman Soylu ortalığı karıştırmaya devam ediyor: Mübarek mikser gibi Bu sefer CHP’ye daldı!

Zafer Partisi Lideri Ümit Özdağ’a hakaret eden Süleyman Soylu’nun bu seferki ortalığı karıştırdığı yer CHP oldu.

Süleyman Soylu ortalığı karıştırmaya devam ediyor: Mübarek mikser gibi  Bu sefer CHP’ye daldı!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ndan CHP ve Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ile ilgili dikkat çeken iddialar geldi.

"CHP İÇİNDEKİLERİ NAKLEDENLER VAR"

Aydın'da konuşan Soylu “CHP içerisinde nerede ne konuşulmuşsa oradan nakleden insanlar var” diyerek CHP lideri Kılıçdaroğlu için “tek tek konuştuğunuz cümleleri söyleyeceğim” dedi.

Süleyman Soylu şunları söyledi:

"Ben bir şey söyledim; 'siz bir büyükelçiyi, birisine gönderdiniz' dedim. 'Ben göndermedim' desin Sayın Kılıçdaroğlu. Bir iddiayı daha ortaya koyuyorum.

"TEK TEK KONUŞTUĞUNUZ CÜMLELERİ SÖYLEYECEĞİM"

Ben tek tek konuştuğunuz cümleleri söyleyeceğim. Utanmadan 2023 yılında kaç tane milletvekili çıkacağını bir Avrupa ülkesinin büyükelçisiyle konuştunuz. Ufak bir dedikodu daha vereyim, Çağatay Kılıç dedikodusu yaptınız. 'Tayyip Erdoğan, bunu niye bu ülkeye gönderdi' diye dedikodusunu yaptınız.

İlk cumhurbaşkanı seçilenin 2 veya 3 yıl gideceğini, ardından yeni cumhurbaşkanı seçmek zorunda olunduğunu konuştunuz. Daha söyleyeyim, Ukrayna- Rusya Savaşı'nın sonuçlarının Türkiye'nin seçimini nasıl etkileyeceğini değerlendirdiniz.

Allahtan bu ülkede CHP içerisinde de bu vatana ihanet edenlere karşı içi cızlayan ve bunları nerede konuşulmuşsa oradan nakleden insanlar var da bunlar bir vesileyle ihaneti vataniye olabilecek bir tabloyu ortaya koyabiliyorlar. Sizin ne demokrasiye ne vatana ne ortaya koyduğunuz masaya saygınız olmadığını, biraz daha konuşurlarsa daha ötesini söyleyerek ortaya koyacağım."

YORUM EKLE