Tahsin Pehlivanoğlu 13,5 sene hapis cezasının infazı için teslim oldu!

banner155

Başbuğ Alparslan Türkeş'in koruma amiri Tahsin Pehlivanoğlu, 13.5 yıl hapis cezasının infazı için bugün Ankara Adliyesi'nde savcılığa teslim oldu.

Tahsin Pehlivanoğlu 13,5 sene hapis cezasının infazı için teslim oldu!
banner170

Pehlivanoğlu yayınladığı videoda "Değerli arkadaşlarım, Ülküdaşlarım, 13,5 sene cezam var şu anda yakalandım ceza evine götürülüyorum, hepiniz Allaha emanet olun, dualarını eksik etmeyin. Hoşçakalın, Allaha ısmarladık" dedi.

Bilindiği MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli PKK'nın siyasi uzantısı HDP'nin  Mardin Belediye Başkanı Ahmet Türk için tutuksuz yargılanması konusunda açıklama yapmış, Ak Saray ise bu isteği geri çevirmeden yerine getirmişti.

Bahçeli, Türk'ün durumuna ilişkin, "Meclise geldiğimiz zaman elimizi sıkan bir şahıs Ahmet Türk. 74 yaşındaki Ahmet Türk'ün rahatsızlığı ileri aşamadaysa tedavisine fırsat verecek şekilde tutuksuz yargılanması sağlanmalı." ifadelerini kullanmıştı.

Ahmet Türk ise telefonla konuştuğu Bahçeliye teşekkür etmişti.

Bahçeli'nin Başbuğ Alparslan Türkeş'in koruma amiri Tahsin Pehlivanoğlu hakkında nasıl bir tavır sergileyeceği ise merak konusu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
İbrahim Birben
İbrahim Birben - 1 yıl Önce

Tahsin Pehlivanoğlu bir ihbar ile tutuklanmıştır. Bu ihbarı MHP yönetimi izin vermiştir. İhbar eden geçmişteki ihbarları ile camiada adı ön planda olan Öküz semih adlı ayakçıdır..

Celil Pıstıl
Celil Pıstıl - 1 yıl Önce

Gerçekten, pekaka ile gerdek balayı, ÜLKÜCÜLERE İHBAR VE İNFAZ OLAYI, BU AYYAŞ MUHBİR ÖKÜZ SEMİHİN TEK BAŞINA YEDİĞİ BİR HALT OLAMAZ!
LAKİN KÂL'A'MIZI,OCAĞIMIZI, KAÇAKSARAYA PEŞKEŞ ÇEKEN #PADİŞAHSANTİMETRESİNDEN BEKLEMEDİĞİMİZ BİR İHANET KALMADI!

erl
erl - 1 yıl Önce

sizin amacınız ne

SIRADAKİ HABER

banner151