'Tosuncuk' hakkında önemli gelişme!

'Tosuncuk' hakkında önemli gelişme yaşandı.

'Tosuncuk' hakkında önemli gelişme!

'Tosuncuk' hakkında hazırlanan yeni iddianame kabul edildi

Çiftlik Bank kurucusu 'Tosuncuk' lakaplı Mehmet Aydın ve yöneticileri hakkında, 130 şikayetçi bulunan 75 sayfalık yeni iddianame kabul edildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
hukuksuz devlet işgali var
hukuksuz devlet işgali var - 2 ay Önce

diğerleri şikayetçi olmamış 130 kişi yüzündenmi el koydu devlet.130 kişi kaç para yatırmış onuda yazaydınız iyiydi hadi kişi başı 100 bin tl yatırsa 13 000 000 eder. yani 13 milyon yapar. 13 milyon için mi şikayet bulunan kimseler için devlet el koydu bu şirkete. 13 milyonu tek hamlede öder el koymasaydı devlet.bu çocukta hata vergiden kaçınmak için şirketi cayman virjin adaları gibi vergi cennetlerine değil de bize bağlı kıbrıs adasına taşımış saftirik en büyük hatayı burada yapmış eğer bu çocukta yandaşlar gibi virjin cayman vs onların adaların kursaydı hiç dokunmazdılar.türkiyede hukuk mu var hakkını koruyacak.hukuk olsaydı dünya buraya sermaye getirirdi.ya bu çocuktan önce ziraat bankasına 750 milyon dolar takan adamı yargılayın.

adalete bak
adalete bak - 2 ay Önce

130 kişiden yaklaşık 3 milyon alacak davası varmış devlet 3 milyonluk müşteki için mi el koymuş şirketine e yuuh.


Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/habererk/domains/habererk.com/public_html/index.php on line 344