Tüm MHP yöneticileri bu tweeti paylaşıyor 'Konu: Koray Aydın'

Son saatlerde sosyal paylaşım sitesi twitter’da farklı bir hareketlilik gözlendi.

Tüm MHP  yöneticileri bu tweeti paylaşıyor 'Konu: Koray Aydın'

MHP’li yöneticiler twitter’dan ya bu metni paylaştı yada retweet etti.

MHP MYK Üyesi Nevzat Ünlütürk yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verildi Koray Aydın neden sessiz, yoksa firari FETÖ’cü, sır ortağı Adnan Osman Güldaş’dan haber mi bekliyor? Akşener küçük ortak demeyi bıraksın da, firari finansörü FETÖ’cü İzzet Akyar’dan bahsetsin. Peşinizi bırakmayacağız.”

Adnan Osman Güldaş kim?

Türkçe Olimpiyatlarının kafile başkanı olan Adnan Osman Güldaş’ın 2012 MHP kongresinde Koray Aydın’ı, 1 Kasım sonrası tartışmalı MHP kongrelerinde Meral Akşener’i desteklediği iddia ediliyor.

Adnan Osman Güldaş Aktüel Tekstil Şirketi'nin sahibi. Güldaş, Bank Asya'nın 2010 faaliyet raporunda imtiyazlı ortaklar arasında.

İzzet Akyar kim?

Fetullahçı Terör Örgütü firarilerinden İzzet Akyar, örgütün kara para trafiğinin başındaki isimlerden biri olarak biliniyor. FETÖ'nün en önemli holdingi olan Kaynak Holding'de yönetim kurulu başkan yardımcılığı da yapan Akyar, NT Kitap Kırtasiye, Feta Tekstil, Sürat Bilişim Teknolojileri, Sürat ve Nüans Turizm'de de aynı görevde bulundu. Aynı zamanda Aker eşarplarının da sahibi olan Akyar, Bank Asya'da da denetleme kurulu üyesi ve yönetim kurulu başkanlığı yaptı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
harbi TÜRK
harbi TÜRK - 2 hafta Önce

MHP nin ezikleri siz andımız hakkında ne düşünüyorsunuz madalyalardan ATATÜRK resmini kaldırdı abiniz akape siz ne düşünüyosunuz.eyyy mehape liler

Mustafa
Mustafa - 2 hafta Önce

Al birini vur ötekine hepsi aynı kökten Feto cu.biribirilerinin ipliğini pazara çıkarmak bu işte

kastamonudan
kastamonudan - 2 hafta Önce

Partinizin bu tür faaliyetlerine karışamam.Ancak oy verdiğim partinin 3600 hakkında,enflasyona karşı çalışana ek zam konusunda,Yunanistan ın adaları işgal etmesin hakkında...çoğaltılabilecek bir sürü konu hakkındaki görüşü nedir Allah aşkına? Neden sizden hiç bu konularda bir ses çıkmıyor? Sadece içerideki bazı partileri eleştirerek nasıl oy alacaksınız?Neden hep başkasının siyasetini destekliyorsunuz? Bu partinin bir siyasi programı yok mu? Neden bunları milletimize anlatmıyorsunuz?

RECEP İNAN
RECEP İNAN - 2 hafta Önce

ASYA BANK AÇILIŞINDA KİM VARDI LAN SİZ NEYİN PEŞİNDESİNİZ KÜÇÜK ORTAK DEĞİL SARAYIN KAPI KULU OLDUNUZ