Tuncay Özkan MİT'in Erdoğan'a Verdiği Zarrab Raporunu Yayınladı

banner155

Reza Zarrab, New York Güney Bölgesi Federal Mahkemesi'nde tanık olarak dinlendiği dava sürerken CHP'li Tuncay Özkan, Reza Zarrab'ın dönemin AKP'li bakanlarıyla ilişkisini anlattığı iddia edilen belgeyi gündeme getirdi.

Tuncay Özkan MİT'in Erdoğan'a Verdiği Zarrab Raporunu Yayınladı
banner170

Kamuoyunda artık “Mehmet Hakan Atilla davası” olarak bilinen davada tanık olan Reza Zarrab’ın ifadesi 5 gün boyunca sürdü. Reza Zarrab’ın çapraz sorugusu devam ederken CHP İzmir Milletvekili Tuncay Özkan sosyal medya hesabından önemli bir “belge” paylaştı.

Üzerinde “gizli” ibaresinin görüldüğü belgeyi paylaşan ve MİT raporu olduğunu dile getiren Özkan, “MİT, AKP’li bakanlar ile Zarrab ilişkisini Erdoğan’a bildiriyor. Erdoğan ise bu raporu görmezden geliyor. Bu da mı sahte?” diyor sordu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
asi
asi - 1 yıl Önce

60 yaşıma geliyorum, bu yaşıma kadar 15 yıldır başta liderler olmak üzere, bütün siyasilerin birbirine çıkarına ve ahlak anlayışına göre yandaşlık edenlerde dahil,
NAMUS ŞEREF VE HAYSİYET, İFTİRA, HAKARET, KÜFÜR, AŞAĞILAMA, İHANET YAKIŞTIRMASI, RÜŞVET, YOLSUZLUK, HIRSIZLIK, SUÇLU ADAM KAYIRMA ve sayamayacağım kadar çirkinlik ne gördüm ne yaşadım. liderler ve kendime lider gördüğüm genel başkanım bile küçüldükçe küçüldüğünü gördükçe siyasetten iğrendim. Hırsız, rüşvetçi bakanlar, rüşveti verenler, Şanlı TÜRK BAYRAĞININ YANINA hain barzaninin paçavrasını asanlar, yargıyı hainlerin ayağına götürenler, feto ve benzeri cemaatları koruyanlar kayıranlar ve sonunda A-L-D-A-T-L-D-I-K diye vatandaşın gözünde küçülenler. DEVLET KANMAZ ALDATILAMAZ olsa olsa devletin içinde yuvalanan aptallar ve hainler aldanır veya çıkar için ihanet eder.

SIRADAKİ HABER

banner151