Türk Standartları Enstitüsü kalite yönetim eğitimi devam ediyor

Türk Standartları Enstitüsü Kalite Yönetim eğitimi devam ediyor Orman Genel Müdürlüğü Strateji Geliştirme Dairesi Başkanlığınca düzenlenen, "Türk Standartları Enstitüsü Kalite Yönetim Eğitimi" Orman Bölge Müdürlüğümüzde devam ediyor.

Türk Standartları Enstitüsü kalite yönetim eğitimi devam ediyor

Pazartesi günü başlayan eğitimde söz alan Orman Bölge Müdür Yardımcısı Mehmet Karabacak yaptığı konuşmada "Her ürünün, hizmetin, sürecin, kurumsal yapının sürekli olarak üst düzey mükemmelliği sürdürmesi şeklinde tanımlayabileceğim kalite yönetimi, günümüzde gittikçe yükselen yönetim anlayışı trendine sahip. Bu vesileyle Bölge Müdürlüğümüzde yapılmakta olan bu eğitimin büyük faydalar sağlayacağına inanıyorum." ifadesini kullandı.

Daha sonra söz alan Strateji Dairesi Başkan Yardımcısı Mehmet AKAT yaptığı konuşmada "Toplam kalite yönetiminin irili ufaklı birçok kurum ve kuruluşta benimsenerek uygulamaya sokulduğunu, kalite yönetimi anlayışının dile getirileceği bu eğitimin hayırlara vesile olmasını diliyorum" ifadesini kullandı.

Konuşmalardan sonra daha önce belirlenen eğitim programına devam edildi.

YORUM EKLE


Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/habererk/domains/habererk.com/public_html/index.php on line 344