Ümit Özdağ Suriyelilerinde hakkını korudu! “Suriyelileri sömürüyorsunuz”

Ayyıldız Hareketi lideri İstanbul Bağımsız Milletvekili Ümit Özdağ yaptığı açıklamada Suriyelilerin sömürüldüğünü söyleyerek Suriyelilerin intikam duygu ile yaşadığını söyledi.

Ayyıldız Hareketi lideri İstanbul Bağımsız Milletvekili Ümit Özdağ şunları ifade etti:

“15 Milyon insana sosyal yardım yapılıyor. Türkiye’de yeterince işsiz var. Bu insanlara maaş verirseniz çalışırlar.

Ama siz Türk vatandaşlarına inşaca maaş vermek yerine, Suriyelilere asgari ücretin altında maaş vererek sömürüyorsunuz ve bu sömürmeyle de övünüyorsunuz.

Biz Suriyelilere düşman değiliz. Suriyelilere gerçek düşman sizsiniz. Suriyelileri sömüren, sömürülmesine izin veren sizsiniz.

Onları vatanlarından evlerinden barklarından edilmesine vesile olan sizsiniz. Onun için Türkiye’deki Suriyelilerin çoğu ne yazık ki bize nefretle, kinle bakıyor ve intikam alma duygusu ile yaşıyor.

Biz bunları bildiğimiz için bu endişeleri taşıyoruz.”

Güncelleme Tarihi: 28 Temmuz 2021, 18:56
YORUM EKLE
YORUMLAR
doğru muhalefet edin
doğru muhalefet edin - 2 ay Önce

akp suriyelileri çok mu seviyor hayır akp parayı seviyor adamları resmen köle gibi satıyor.iç piyasadaki emek fiyatınıda düşürüyor.bunu birde istismar edip yardım topluyor.yani bir taşla on kuş vuruyor insafsızca ve acımasızca yapıyor bunu.sonrada hak adalet hümanizm din iman inanç değerleri falan filan edebiyatı yapıyor.türk töresinde türk geleneğinde var mı böyle aymazlık ve olabilirmi inanç değerlerinde varmı böyle birşey yok.tipik pragmatizm makyevelizm vahşi kapitalizm denir buna.