Ümit Özdağ’ı desteklediği için görevden alınan İncilay Gezgin Şekerdağ’dan dikkat çeken paylaşım

Ümit Özdağ’a destek verdiği için görevden alınan eski İYİ Parti Muğla il başkanı İncilay Gezgin Şekerdağ dikkat çeken bir paylaşımda bulundu.

İncilay Gezgin Şekerdağ, İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu’nun Gazeteci Eren Çelik karşında kaybettiği dava için “Sn.Çelik, Kavuncu ile ilgili davada uzlaşmayıp, mahkemeye gidilmesi kararınız ve Yüce Türk Adaletinin verdiği beraat kararından dolayı sizi kutluyorum.” dedi.

Şekerdağ sözlerine şöyle devam etti “Sn.Özdağ'la ilgili olayda "Mahkeme sonucu beklenilsin" dediğim için, haksızlığa uğrasam da kararımın doğruluğu sayenizde kanıtlandı.”

NE OLMUŞTU?

İYİ Parti Muğla İl Başkanlığı'nın kapısına kilit vurulmuşt. Gece yarısı yönetim kurulunun istifa ettirilmesi

Ümit Özdağ'ın arkasında duran Muğla İl Başkanı İncilay Gezgin Şekerdağ'ın görevi de düşürülmüştü

İncilay Gezgin Şekerdağ "Partinin Muğla Milletvekili Metin Ergun gece yarısı çok çalışmış. Yönetim Kurulu üyeleri ile görüşmeler yapıp, istifa ettirmiş. Genel Merkez de yazışmaları gece boyu takip etmiş. İl Başkanlığım, istifalar sonrası düşürüldü" demişti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
ülkücü
ülkücü - 8 ay Önce

80 il başkanıda genel merkezde Buğra beyin arkasında destek vermek.İncilay Gezgin yeni kurulacak %1'i geçemeyecek partide görev alma derdinde.Yalan ve boş algılar size oy getirmez.


Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/habererk/domains/habererk.com/public_html/index.php on line 344