Ümit Özdağ’ın Suriyeliler açıklaması kafalarda şimşek çaktırdı 'Suriyeliler bombalandıkları için gelmiyor, Gelmeleri için bombalanıyor'

İYİ Parti İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Ümit Özdağ Suriyeliler hakkında kendisine yöneltilen soruları cevapladı.

Prof. Dr. Ümit Özdağ “Suriyeli Sığınmacıların dönmesini kim, neden istemiyor? Suriyeli Sığınmacıların Türkiye’ye maliyeti ne kadar? Suriyeli Sığınmacıların neden olduğu sorunlar nelerdir? Sorularına çarpıcı cevaplar verdi.

SURİYELİLER BOMBALANDIKLARI İÇİN GELMİYOR, GELMELERİ İÇİN BOMBALANIYOR

İYİ Parti İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Ümit Özdağ yaptığı açıklamada “Türkiye bir tatil köyü değildir. İsteyenin istediği kadar kalacağı. Türkiye Türklerin vatanıdır. Türk halkı bu konuda düşünürken bir gerçeği asla aklından çıkarmamalıdır. Suriyeliler bombalandıkları için Türkiye'ye gelmiyorlar, Türkiye’ye gelmeleri için bombalanıyorlar. Amaç Suriyelilerden boşalan topraklarda bir PKKistan kurmaktır. Her kim Suriyelilerin Türkiye'de kalmasını kabul ediyor ve destekliyor ise bilinçli veya bilinçsiz Suriye'nin kuzeyinde PKK terör örgütünün Amerikan ve İsrail desteğiyle bir PKKistan kurması politikasına destek veriyor demektir.” dedi.

YORUM EKLE