Vali böyle olur devlet böyle olur

Sivas Valisi Salih Ayhan, yeni tip koronavirüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal eden satıcıyı, tezgahındaki tüm limonları satın aldıktan sonra evine gönderdi.

Vali böyle olur  devlet böyle olur

Vali Ayhan, kentte "tam kapanma" kapsamında alınan tedbirleri inceledi, uygulama yapan ekipleri denetledi.

Denetim sırasında Mevlana Mahallesi'nde, ihtiyacı nedeniyle sokakta limon satan kişiyle karşılaşan Ayhan, kısıtlamada evinde olması gerektiği uyarısında bulunduğu satıcının tezgahındaki bütün limonları aldı.

Ayhan, daha sonra satıcıyı evine gönderdi.

Prof.Dr.Güner Sönmez konu ile ilgili yaptığı paylaşımda "Sivas Valisi Sn Salih Ayhan, kısıtlamayı ihlal eden bir satıcının tezgahındaki tüm limonları satın alıp satıcıyı evine göndermiş. İşte takdir edilecek bir davranış ve olması gereken. Dilerim diğer yöneticilere de örnek olur, gönül almak gönül yıkmaktan daha güzel." ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
SEBAHATTİN CAN
SEBAHATTİN CAN - 8 ay Önce

İNSAN OLAN BÖYLE DAVRANIR.

Murat ördek
Murat ördek - 8 ay Önce

demekki vali olmak değilmiş mesele insan olmakmış

hasan zade
hasan zade - 7 ay Önce

insan olmak önemli devlette böyle yöneticiler gerekli önemli olan gönül almak gönül yıkmak değildir teşekkür ederim valim saygılar ve sevgiler


Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/habererk/domains/habererk.com/public_html/index.php on line 344