Vatan uğruna yarım kalan sevdalar... ‘Benim şehidim o’

Irak'ın kuzeyindeki Avaşin- Basyan bölgesinde başlatılan Pençe- Şimşek ve Pençe- Yıldırım Operasyonu'nda, tarama köpeği ile görev yapan Veteriner Uzman Onbaşı Hüsamettin Gökçe, teröristlerce yapılan füze saldırısı sonucu şehit oldu.

Vatan uğruna yarım kalan sevdalar... ‘Benim şehidim o’

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Şehit Uzman Onbaşı Gökçe için başsağlığı mesajı yayımladı.

Bakan Akar'ın Milli Savunma Bakanlığının Twitter hesabından paylaşılan mesajında, Gökçe'nin bugün şehit olduğu belirtildi.

Akar, mesajında, "Kahraman şehidimize şahsım ve Milli Savunma Bakanlığı mensupları adına Allah'tan rahmet, kederli ailesine ve asil milletimize başsağlığı ve sabır dilerim." ifadesini kullandı.

"Sizi toprağa değil, yüreğimize gömdük. Vatan size minnettardır" başlığıyla yayımlanan mesajda, şehit Gökçe'nin fotoğrafına da yer verildi.

‘BENİM ŞEHİDİM O’

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar’ın Twitter’daki mesajını etiketleyen ve kim olduğunu bilmediğimi @sadeceiloss isimli kullanıcı “Yalan haber dimi” dedi.

@sadeceiloss isimli kullanıcı daha sonra “Benim şehidim o” ifadelerine yer verdi.

@sadeceiloss son paylaşımıda ise “Yiğidim güzel gözlüm söz verdiğim gibi başım dik karşılayacağım seni. Bekle beni demiştin bekleme sırası sende bu sefer kurban olduğum. Kavuşmamız ahirete kaldı nefesim.” diye yazdı.

Şehit Hüsamettin Gökçe ve kendisine ait olduğunu düşündüğümüz bir fotoğraf paylaşan @sadeceiloss aynı zamanda profil resmini değiştiridi.

YORUM EKLE


Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/habererk/domains/habererk.com/public_html/index.php on line 344