Volkan Konak HDP’liler Maçka’daki evinde kalsın mı?

Volkan Konak, olaylar nedeniyle Trabzon’a gelemeyen BDP milletvekillerinin Trabzon’a gelmesini ve Maçka’daki kendi evinde kalmasını istemişti.

Volkan Konak  HDP’liler Maçka’daki  evinde kalsın mı?

O günlerde Volkan Konak tarafından yapılan o açıklama sosyal medayada hızla yayılırken tepkilerde şiddelenerek artıyor.

Bilindiği gibi Trabzon’un Maçka İlçesi kırsalında Köprüyanı Mahallesi Vazelon Manastırı yakınlarında güvenlik güçleri ile bir grup PKK’lı terörist arasındaki çatışma çıkmıştı.

Çatışmada Jandarma Başçavuş Ferhat Gedik, kaldırıldığı KTÜ Tıp Fakültesi Farabi Hastanesi’nde şehit oldu. 16 yaşındaki Eren Bülbül ise PKK’lıların girdikleri evi güvenlik güçlerine gösterirken teröristler tarafından şehit edilmişti.

Volkan Konak, ise çözüm süreci günlerinde Trabzon’a gelemeyen BDP milletvekillerinin Trabzon’a gelmesini ve Maçka’daki kendi evinde kalmasını istemişti.

Güncelleme Tarihi: 13 Ağustos 2017, 16:54
YORUM EKLE
YORUMLAR
SELCUK
SELCUK - 12 ay Önce

BUNUN GIBILERINI COK GORDUK..BIRAZ PARAYI BULUP KARINLARI DOYMAYA BASLAYINCA KENDILERINI SIYASET LIDERI SANIYORLAR HERHALDE..SONRADA SACMALAMAYA BASLIYORLAR..DENGESIZ COK.. DINLEMEYIN KARDESIM BOYLE NE OLDUM DELILERINI..SANATCI OLMAZ BUNLARDAN...

nEZİH
nEZİH - 12 ay Önce

TÜRKÜN PİS KANINI, ERMENİNİN TEMİZ KANI İLE DEĞİŞTİRMELİ DİYE YAZAN BİR HIRANT HAİNİNE VATANSEVER DİYEN VOLKAN BEY SEN CÜMLEYİ TERSTEN ERMENİSTANDA YAZSANA BAKALIM ERMENİLER CANLI CANLI DERİNİ YÜZMEYE KALKINCA KİMDEN YARDIM İSTEYECEKSİN .