WhatsApp gizlilik sözleşmesi iptal mi? 8 Şubat WhatsApp kapanacak mı?

Dün akşam saatlerinde WhatsApp tarafından yapılan son dakika açıklamasında gizlilik sözleşmesi konusunda yeni bir karar alındı. WhatsApp kullanıcıları şimdi 8 Şubat tarihinde hesaplarının kapatılıp kapatılmayacağını merak eder oldu. Peki, 8 Şubat 2021 WhatsApp kapanacak mı?

WhatsApp gizlilik sözleşmesi iptal mi? 8 Şubat WhatsApp kapanacak mı?

Ve sonunda WhatsApp gelen tepkiler sonrasında geri adım atmayı başladı. Getirdiği yeni güncelleme ile birlikte büyük tepkiler alan WhatsApp gizlilik sözleşmesini askıya alma kararı aldı ve süreci 3 ay boyunca iptal ettiğini söyledi.

8 ŞUBAT WHATSAPP KAPANIYOR MU?

WhatsApp tarafından yapılan son dakika açıklamasında gizlilik sözleşmesi kararının 3 ay boyunca ertelendiği ve 8 Şubat 2021 tarihinde hiçbir kullanıcının hesabının kapatılmayacağı böylelikle kesinlik kazanmış oldu.

WhatsApp kullanıcı gizlilik kararının askıya alındığını ve sözleşmenin devreye gireceği 8 Şubat tarihinin 3 ay boyunca ertelenerek 15 Mayıs tarihine kadar uzatıldığını belirtti. Bunun yanında WhatsApp, kullanıcıların özel verilerinin de asla Facebook ile paylaşılmasının söz konusu olmayacağını bir kez daha ifade etmekten de geri kalmadı.

Güncelleme Tarihi: 16 Ocak 2021, 15:08
YORUM EKLE