Yaşar Okuyan "Bahçeli tek başına seçime gir barajı aşarsan, anıracağım"

KRT Haber Müdürü Çağlar Cilara'nın konuğu olan Yaşar Okuyan, çarpıcı açıklamalar yaptı.

banner311

Yaşar Okuyan'dan İHH Başkanı Yıldırım'a: "Utanmaz bir herif"

İHH Başkanı Bülent Yıldırım'ın, ABD'nin Suriye saldırısıyla ilgili yaptığı, "Suriye'ye çok az füze atıldı, içimizi serinletmedi" şeklindeki açıklamasına dikkat çeken Okuyan, Yıldırım'dan, "Utanmaz bir herif" diye söz etti.

Okuyan, "İHH Başkanı var, bir herif. Utanmaza bak, utanmaz bir herif. Bu Amerikalılar çok az füze attı, içimizi serinletmedi diyor. Herife bak. Amerika, İngiltere, Fransa'nın bir Müslüman ülkeyi bombalaması içimizi rahatlatmadı diyor, daha çok atın diyor, daha çok Müslüman ölsün diyor" şeklinde konuştu.

Yaşar Okuyan: "Allah'ın kulu olmak yerine Washington'un kulu oluyorlar"

Vatan Partili Okuyan, sağ siyasetçilerin büyük çoğunluğunun ABD'ye bağımlı olduklarını söyleyerek, "Amerika'ya sövüyorlar, İsrail'e sövüyorlar, AKP iktidarı da dahil. En kritik noktada, Allah'ın kulluğundan ayrılıyorlar, Washington'un kulluğunu tercih ediyorlar. Allah'ın kullarının dünyanın başına bela olmuş olan İsrail'in, İngiltere'nin, Amerika'nın karşısına dikilmesi lazım" diye konuştu.

"Yahudi Üstün Cesaret Ödülü hala Erdoğan'ın evinde"

Yaşar Okuyan, Yahudi kuruluşundan geçmişte "Üstün Cesaret Ödülü" alan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, ödülü iade etmediğini, ödülün Erdoğan'ın evinde bulunduğunu iddia etti.

"İsrailli bir yetkili, 'Tayyip Erdoğan bağırır çağırır ama esasında bizim dostumuzdur' diyor. Yahudi üstün cesaret madalyası sizde mi iade mi ettiniz? O madalya Tayyip Bey'in evinde hala. Yahudi'nin üstün hizmet, şeref madalyasını hala Tayyip Erdoğan evinde saklıyor. Niye saklıyorsun bunu. Müslümanların düşmanı olan, Müslümanları katletmek üzere kurulmuş, Allah'ın bile lanetlediği Musevilerin en üst düzey örgütünün şeref madalyasının senin evinde ne işi var? Niye aldın en başında?"

"Bahçeli'ye söylüyorum, tek başına seçime gir barajı aşarsan anıracağım"

Yaşar Okuyan, MHP'nin oylarının yüzde 3.8 ila yüzde 6 arasında olduğunu söyleyerek, MHP lideri Devlet Bahçeli'ye seslendi.

"Bahçeli milliyetçi değildir. Devlet Bahçeli Türk milliyetçisi değildir, ömrünün hiçbir döneminde de olmamıştır. Devlet Bahçeli görevlidir, görevini yerine getiriyor, başka görevleri de var. Kendi şahsi geleceğinin hesabındadır. Çünkü bütün araştırma şirketleri MHP'nin kendi başına oyunu 3.8 ile 6.1 arasında gösteriyor. Devlet Bahçeli'ye söylüyorum, babayiğit adamsan, sıkıyorsa paçan gir de seçime tek başına göreyim seni. Devlet Bahçeli tek başına seçime girsin, barajı geçsin, Tandoğan meydana gidip anırmayan Yaşar Okuyan şerefsizdir. Hadi anırtın lan beni, hadi, yiyorsa paçanız."

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Haksun Acet
Haksun Acet - 3 yıl Önce

Bravo Yaşar Okuyan

Ahmet Şahin
Ahmet Şahin - 3 yıl Önce

Eşeklik para ile değil ya.
Adam illa Eşek olmak istiyor. Demek ki herkes zaman içinde özüne dönüyor. Yaiar Okuyan da oraya layıkmış.

vatandaş
vatandaş - 3 yıl Önce

sn okuyanı da bu millet çok iyi bilir ,,,,,,,,benim diyeceğim ,,suriye için çok cahil olduğunu söylemek olacak,,79 80 lerde bile katliam olan bir ülkeden bahsediyor İHH BAşkanı o zamanlar bile bu zalimin babası ve amcası rufat vardı ,,,,kirletmedikleri müslüman komadılar ,,,zindanlarda insanlar çürüdü,,,şebbihaları biyormusun sn okuyan ,,,önce bu esed denen şerefsizin müslüman mı değil mi onu öğren ,,,,sonra İHH başkanına laf de ,,,,,yazık otur kenarda seyret ,,,yanlış yapıyorsun,,,diğer konuşmaların çok da önemli değil siyasidir cevabını verirler doğrudur yanlıştır,,,ama suriye konusunda zerre kadar bilgin ve azıcık vicdanın varsa susardın,,,neden önceleri kimyasal gazlar atılırken konuşmadın ALLAH BİR ZALİMİ BİR ZALİMLE CEZALANDIRIR SONRADA HEPSİNİ CEHENNEME GÖNDERİR,,,,

Ali Bingöl
Ali Bingöl - 3 yıl Önce

Bahçeli barajı Aşsın,Bende dişimi kıracağım.