Yaşar Okuyan'dan, Olcay KIlavuz'a çok ağır videolu cevap

Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı Okuyan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin tek başına seçime girip, barajı geçmesi durumunda Tandoğan Meydanı'nda anıracağını söylemişti.

banner311

Yaşar Okuyan, MHP’nin oylarının yüzde 3.8 ila yüzde 6 arasında olduğunu söyleyerek, MHP lideri Devlet Bahçeli’ye seslendi.

“Bahçeli milliyetçi değildir. Devlet Bahçeli Türk milliyetçisi değildir, ömrünün hiçbir döneminde de olmamıştır. Devlet Bahçeli görevlidir, görevini yerine getiriyor, başka görevleri de var. Kendi şahsi geleceğinin hesabındadır. Çünkü bütün araştırma şirketleri MHP’nin kendi başına oyunu 3.8 ile 6.1 arasında gösteriyor. Devlet Bahçeli’ye söylüyorum, babayiğit adamsan, sıkıyorsa paçan gir de seçime tek başına göreyim seni. Devlet Bahçeli tek başına seçime girsin, barajı geçsin, Tandoğan meydana gidip anırmayan Yaşar Okuyan şerefsizdir. Hadi anırtın lan beni, hadi, yiyorsa paçanız.”

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz Yaşar Okuyan'ın MHP'ye yönelik açıklamalarına ağır sözlerle tepki gösterdi.

ÜLKÜCÜ TÜRK GENÇLİĞİ SENİ ANIRTMAK İÇİN SEBEP ARAMAYACAKTIR

Konuşması ile anırması arasında hiçbir fark bulunmayan, bunun farkında değilmiş gibi anırmak için sebep arayan bir aşağılık yaratığın ağzından kuduz köpek gibi salya saçan açıklamalarını ibretle izlemekteyiz. Kucaktan kucağa oturan, siyasi hayatı ilkesizlikler ile dolu olan, fırıldak gibi dönmeyi de karakteri sayan fakat bunun bile farkında olamayacak kadar çukurda olan bu çürümüş akıl fukarasına cevap vermeyi nefesimize zül addetmekteyiz. Adam adamdır olmasa da pulu, eşek eşektir atlastan olsa çulu atalar sözünü şiar edinerek lafa baktık laf değil söyleyene baktık adam değil.

Düştüğün lağım çukurunun pisliklerini Milliyetçi-Ülkücü Hareket'in ve Türk Dünyasının Bilge Liderine, bu şerefli davaya ve bu davaya mensup olan ülkücülere atmayı aklından bile geçirmemeni tavsiye ediyoruz. Aksi takdirde Ülkücü Hareket'in mazisi seni anırtacak kadar büyük olsa da Ülkücü Türk Gençliği seni anırtmak için sebep aramayacaktır. Onursuzlukta zirveye oynayan kalleşlikte sınır tanımayan eşeklikte eşeklere bile rahmet okutan bu haysiyet yoksunu sınırını aşmıştır. Ahlak denince şaşırıp kalan, şeref denince kaçacak delik arayan, konuştuklarından bunak olduğu anlaşılan medya maymununa cevabımız anladığı dilden olacaktır.

Hıyar akçesiyle alınan eşeğin ölümü nasıl ki sudan olursa senin gibi arada gezen sahipsiz eşeğin sonu da iyi olmaz, sırtından da sopa eksik olmaz. Sen ancak anıra anıra soytarılıkta zirveye oynarsın. Yuları gevşek eşekler gibi etrafına saldırsan da biz biliyoruz ki eşek kocamakla tavla başı olmaz. Çıktığın TV programlarındaki anırmaların seni küheylan yapmaz. Eşeğin anıra anıra kurdu bulduğu gibi sen de belanı Bozkurtlar’dan bulma.

Vatan ve bayrak için Türk İslam davası uğruna bu şerefli milletin istikbali adına ömrünü adayan, her şeyinden vazgeçen Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli'yi anlamaya senin yarım aklın yetmez pislik çuvalı. Suretin sinek gibi mide bulandırmaktan başka bir anlam ifade etmemektedir. Bu eşek sevdalısına ve yularını tutan ağa babalarına geçit vermeyiz. Bitik tiplerin kutsallarımız üzerinden gündeme gelme çabaları beyhudedir bu tükenmişlerin sonları hazin olmuştur bundan sonra da hazin olacaktır.

Olcay Kılavuz – Ülkü Ocakları Genel Başkanı
 

Konuyla ilgili Yaşar Okuyan videolu ve çok ağır bir cevap yayınladı.

Okuyan "Bu açıklama, tehdit ve hakaretlerle ilgili avukatımız harekete geçti. Maddi, manevi ve cezai talep için işlemleri yapacak. O yazıyı yazan kişinin yaşı çok genç. Ben Alparslan Türkeş’le mücadele verirken, kendisi daha doğmamıştı. O nedenle o benim muhatabım değil. Hukuk gerekli işlemi kendisi hakkında yapacaktır" dedi.

İşte Yaşar Okuyan'ın KRT yaptığı açıklama

Güncelleme Tarihi: 18 Nisan 2018, 21:27

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Mehmet Ak
Mehmet Ak - 3 yıl Önce

Olcay Kılavuz,eğer ülkücülüğü ve milliyetçiliği temsil ediyorsa,yere girsin o ülkücülük ve milliyetçilik

YILMAZ TÜRK
YILMAZ TÜRK - 3 yıl Önce

ÜLKÜCÜ HAREKETE HİZMET ETMİŞ HERKESTEN ALLAH RAZI OLSUN.ÜLKÜDAŞLIK HUKUKU İÇERİSİNDE KALMAK KAYDI İLE ELEŞTİRİ OLABİLİR BU NORMALDİR.ANCAK HAKARET ETMEK HİÇ BİR ÜLKÜCÜYE YAKIŞMIYOR.

Celil Pıstıl
Celil Pıstıl - 3 yıl Önce

Olcay Klavuzu karga olanın burnu boktan kurtulmaz!

eski ülkücu
eski ülkücu - 3 yıl Önce

YÜREĞİNE SAĞLIK YAŞAR BEY YENİ YETMELER SENİ BİLMEZ NE KADAR BÜYÜK ÜLKÜCÜ OLDUĞUNU İNADINA MERAL AKŞENER

Okur
Okur - 3 yıl Önce

Ol çay kim ya.1960 doğumluyum ülkücülüğün bütün çilesini çektim.o ülkücüyse ben değilim..

Metahan
Metahan - 3 yıl Önce

"Lider ne derse o doğrudur" putçuluğunu şiar edinmiş, aklı ve düşünmeyi devre dışı bırakmış sözde Ülkücü bu gençlere partizanlıkla, adamcılıkla, şahıscılıkla hiç bir şey elde edemeyeceğini birilerinin anlatması gerekiryor. Ülkücünün sadakati davasınadır genel başkana değil!..

Ali belen
Ali belen - 3 yıl Önce

Olcay efendi sen ulkuculugu.fıldır fıldır gezmekmi saniyorsun.sen polemiğe girme gencleride kin ve nefrete sürükleme sen bilmezsin yaşar okuyanın kim olduğunu büyüklerine sor. Bizler ocakta büyüdük kucakta değil.

Mert Kadir
Mert Kadir - 3 yıl Önce

KLAVUZ'U KARGA OLANINDAN ; BÜLBÜL SESİ ÇIKMAAAZ.