Yeni Akit yazarı Abdurrahman Dilipak'tan AKP iktidarına zehir zemberek sözler!

Yeni Akit yazarı Abdurrahman Dilipak'tan iktidara zehir zemberek sözler geldi.

Yeni Akit yazarı Abdurrahman Dilipak'tan AKP iktidarına zehir zemberek sözler!

AKP iktidarına yakın gazetecilerden olan Yeniakit yazarı Abdurrahman Dilipak, son günlerde iktidara yaptığı eleştirilerle gündem olmayı sürdürüyor.

Dilipak, yazdığı son köşe yazısında, "Kim hangi yoldan o makama gelmişse, din, mezhep, ideolojisi, önce değerleri yemeye başlıyor" dedi.

Abdurrahman Dilipak, Yeniakit'teki köşe yazısında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Dilipak, " Birbirimize üstünlük taslıyoruz ve yaptıklarımızı hak görüyor ve bunun başkaları tarafından kabul edilmesini, eleştirilmemesini istiyoruz. Zaten iş o noktada kopuyor" ifadelerini kullandı.

Dilipak'ın köşe yazısı şöyle:

"Haksızlık kimden gelirse gelsin kime yönelik olursa olsun, mazlumdan yana zalime karşı olmalıyız. Onlar kim olursa olsun. Ama olmuyor işte. İşin içine siyaset girince, hak-hukuk unutuluyor sanki. “milyonla çalan mesned-i izzette ser-efraz, birkaç kuruşu mürtekibin cây-ı kürektir” ye kürküm ye! Ye koltuğum ye! Doymuyorlar da. Bunun sağı-solu yok. Bunlar yerken, kim hangi yoldan o makama gelmişse, din, mezhep, ideolojisi, önce değerleri yemeye başlıyor. Ve bu yemesine zemin hazırlayacak bir bahaneyi de üretiyor. O dayandığı değerlere ihanet ediyorlar böylelikle. Birbirimize üstünlük taslıyoruz ve yaptıklarımızı hak görüyor ve bunun başkaları tarafından kabul edilmesini, eleştirilmemesini istiyoruz. Zaten iş o noktada kopuyor. Oysa biz birbirimizden üstünüz ve Hak bizden daha üstündür.

Komünizm de ırkçı, Kapitalizm de, Siyonizm zaten kutsal ırkçı, övünürken, anlatırken mangalda kül bırakmıyoruz. Zaten arkasına saklanacak bir kutsal tarih, bir kutsal gelecek, bir de kutsal hayalimiz var. Bu “Seküler kutsallar”la çerçevelenmiş bir Şeytan üçgeni içine hapsolunca insan, lider, örgüt, dava, devlet derken Hak ve hakikatla bağını koparıyor. İşte orası cenneti arayanların cehennemle burun buruna geldiği andır ve birçok şey için artık geri dönüşü olmayan bir yola girilmiştir, son çıkış geçilmiştir. Bu sonu hüsran olan yolculuğun tarihi belli ve hep tekerrür ediyor. Bu yolun yolcularının gözleri var görmüyorlar, kulakları var duymuyorlar, kalpleri var hissetmiyorlar ve kaçtıklarını sandıkları akıbete doğru koşmaya devam ediyorlar."

YORUM EKLE
YORUMLAR
HAK
HAK - 2 hafta Önce

AYNEN ÖYLE HERKES HAKLI KENDİNE GÖRE AMA AYET GÖRDÜNÜZMÜ NEFSİNİ İLAH EDİNENİ VE EY İMAN EDENLER İMAN EDİNİZ AYETİNE HEPİMİZ MUHATABIZ VE COOK DÜŞÜNDÜRMESİ GEREKEN VE KURANIN 4 TE BİRİ ADALETTEN BAHSEDER BİRİSİNİN SUÇUNDAN BAŞKASI SUÇLANMAZ KONUŞTUMU DOĞRU KONUŞUN DER AMA YERİ GELDİMİ AKLINIZI CEBİNİZE KOYMAYIN DİYE BİLİYORLAR NEDİYELİM KURANA GÖRE YAŞADIMI DOST DEDİKLERİMİZ DÜŞMAN OLUYOR E KURANA GÖRE YAŞAMADIMI KENDİMİZE GÖRE YONTTUMU OZAMAN NE FARK VAR GAYRİ MÜSLİMLE MÜMİNİN ARASINDA HERKES KENDİNİ SAHİLİ SELAMETE CIKARA BİLME DUASIYLA ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN DOĞRUYU SÖYLESE ELİ YANACAK DOĞRUYU SÖYLEMESE İMANI GİDECEK DENİLEN ZAMAN