Yeni Şafak yazarı Aydın Ünal’dan hadsiz yazı!

banner155

Yeni Şafak yazarı Aydın Ünal bugünki yazısında Akşener’in muhafazakâr rölü oynadığını ifade etti.

Yeni Şafak yazarı Aydın Ünal’dan hadsiz yazı!
banner170

Yazara şunu hatırlatmak isteriz; Akşener muhafazakâr rolü oynamak istese Meclis’e türbanla girerdi!

Muhazakâr bir Müslüman Türk kadını olan Akşener’in nasıl rol yaptığını merak ettik doğrusu.

Aydın Ünal’a, türban serbest olunca peşpeşe başını örten iktidar vekilerini hatırlatmak istiyoruz. Akşener o zaman bile örtüyü suistimal etmemişti.

Ünal’ın bugünki yazısıda konuyla ilgili ifadeleri şöyle:

“Bu yeni strateji, muhalefet partilerine “muhafazakâr” görünme zorunluluğu getiriyordu. Hem birbirlerinin tabanlarını kırmayacak, hem de muhafazakâr görünümleriyle AK Parti ve MHP tabanından oy alacaklardı.

Muharrem İnce ve Meral Akşener bu “muhafazakâr görünme” rolünü gerçekten iyi oynadılar. Akşener başından, boynundan ve elinden tülbenti eksik etmezken, “tülbent devrimi” derken, Muharrem İnce de camiden fotoğraflar paylaştı, her gün Cuma namazı kıldığını, Yasin okuduğunu söyledi, Ramazan boyunca ağzına su bardağı ve alkol kadehi almaktan özenle kaçındı.”

YORUM EKLE
YORUMLAR
ergül san
ergül san - 8 ay Önce

başını kapatıp vekil bakan olanlar hangi partiden tv sunuculuğu yapan başını örtünce iş bulan kimin kanalında ona bakıp da Meral hanıma laf söylesin tam TÜRK kadını meral hanım .

Nermin
Nermin - 8 ay Önce

Meral Hanım Namazını kılan orucunu tutan Cesur bir Kadın kimse başörtüsünden demogji yapması ne geldiyse Başımıza bu sahte din tüccarlarından geldi .Herkesin dini vicdani imani kendine.

Kemal Hoş
Kemal Hoş - 8 ay Önce

Bu dinci yobazlarda ahlak var mı?

Ekrem TELLİ
Ekrem TELLİ - 8 ay Önce

" Akşener başından, boynundan ve elinden tülbenti eksik etmezken, “tülbent devrimi” derken, Burdaki inceliği anlamazlıktan gelmiş yobaz takiyyeci yazar bozuntusu.Al lan sana TÜRBAN.

https://www.facebook.com/ENBUYUK.C.H.P/videos/1750335564993215/UzpfSTEwMDAwNzgwMjY4NDM2MzoyMDkyMzExMjk0MzcyMjcz/

SIRADAKİ HABER

banner151