Yeni Şafak yazarı Cemile Bayraktar “Sandık hevesim kalmadı, Bu neyin acelesi?”

Erken seçim tarihinin açıklanması ardından Yeni Şafak yazarı Cemile Bayraktar, sosyal medya hesabından sandığa gitmeyeceğini duyurdu.

Yeni Şafak yazarı Cemile Bayraktar “Sandık hevesim kalmadı, Bu neyin acelesi?”

Pelikan saldırısından da şikâyet eden Bayraktar’ın twitleri şöyle:

“Erken seçim için Bahçeli konuşacak, ertesi gün Haziran’a seçim tarihi verilecek... İnsan, bu neyin acelesi diye düşünüyor? Maalesef Ak Parti hata yapıyor, seçim sonrası arzu etmediği bir sonuç alırsa artık suçlayacağı kimse de yok müfteri pelikancıların, kim kurban edilecek acaba”

“Ekonomi maalesef iyi değil sanırım Ak Parti daha da kötü olmadan sandığa gitmek istiyor,Ak Parti eski Ak Parti olmadığı için bu kez iş zor gibi...geçen yıl “seni başkan yapacağız” sözümüzü tutup evet verdikten sonra pelikan saldırısına uğrayınca benim artık sandık hevesim kalmadı.”

“Neyse olanda hayır vardır, ülkeye hayırlı olsun, bu ülkeye iyi bir şey olursa hepimize olur, Allah esirgesin kötü bir şey olursa yine hepimize olur.”

“Hâlâ “Senin rengini anlayamadık” diye yazanlar var, şu atmosferde anlayamamanız normal, iyiye iyi, kötü bulduğuma da kötü diyorum, tümden karşı olmak ve tümden savunmak şu atmosferde mümkün değil, âdil de değil, ülkenin de bekâ sorunu yok.            

“Sn Erdoğan’ı seviyorum ancak çevresindeki çeteden illallah demiş durumdayım, alternatif olmadığı doğru... şu durumda bir değişiklik olmazsa oy kullanmayacağım.”

YORUM EKLE
YORUMLAR
YILMAZ TÜRK
YILMAZ TÜRK - 3 yıl Önce

VAllahi doğru söylüyorsunuz.