Yeniçağ'da neler oluyor?

Dün yayınladığımız "Yeniçağ, İYİ Partinin basın bülteni mi oluyor?" haberinden sonra,sansürden ve kısıtlamadan en çok zarar gören bir gazetenin yazarlarına sansür uyguladığı haberleri gelmeye başladı.

Yeniçağ'da neler oluyor?

Yeniçağ'ın keskin kalemlerinden Adnan İslâmoğulları sosyal paylaşım sitesi twitter'dan yaptığı paylaşımda "Yutkunmadan , eğilmeden, bükülmeden, takla atmadan hakikatleri konuşma ve yazma özgürlüğümüz Yeniçağ ile sınırlı değildir" dedi.

İslâmoğulları paylaşımının başına "Muhataplarına" yazması ve ”Türk siyâsî tarihine utanç olarak bir ‘alo Fatih’ yeter..." demesi ise sansürcü Habertürk ve iktidar ilişkisine gönderme yapması gözlerden kaçmadı.

İşte O paylaşım;
"Muhataplarına: “Yutkunmadan , eğilmeden, bükülmeden, takla atmadan hakikatleri konuşma ve yazma özgürlüğümüz Yeniçağ ile sınırlı değildir. Ve gerçeklerin bir gün mutlaka ortaya çıkmak gibi bir huyu vardır...” Türk siyâsî tarihine utanç olarak bir ‘alo Fatih’ yeter..."

Öte yandan İslâmoğulları'nın yazılarının yayınlanmadığı, bazı yazarlarında aynı muameleye maruz kaldığı söylentileri had safhada.
 

Güncelleme Tarihi: 09 Temmuz 2018, 18:23
YORUM EKLE
YORUMLAR
Fatih81
Fatih81 - 3 yıl Önce

Sayin yazar bursa 3.sira degilde 1.sira adayi olup meclise girseydi bu cumleleri kuracakmiy di ?

Mahmut yigit
Mahmut yigit - 3 yıl Önce

Sizde herseye muhalefetsiniz

OSMAN KARAARSLAN
OSMAN KARAARSLAN - 3 yıl Önce

YENİÇAĞ BİZİM İÇİN ÖZGÜR HABER ALMAKTIR... ÖZGÜRC NEFES ALMAKTIR... BUNU HEBA ETMEYİN... KEŞKE TRAJIMIZ 50 BİNDEĞİL YÜZ BİN OLSA... YENİÇAĞA KIYMAYIN.


Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/habererk/domains/habererk.com/public_html/index.php on line 344