Yeniçağ yazarı Tuncay Mollaveisoğlu’na soruyoruz "Kişiye Özel Köşe Yazısı Kaç Lira?"

Geçtiğimiz günlerde ulusal basında yazdığı köşe yazısı ile Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün’e övgüler yağdıran, diğer adaylar Behçet Saatcı ile Mehmet Kocadon’u ise “alacağı her bir oy AK Parti’ye yarayacak” diyen Tuncay Mollaveisoğlu'nun Muğla Büyükşehir Belediyesi’ne danışman olarak işe alındığı ortaya çıktı.

Yeniçağ yazarı Tuncay Mollaveisoğlu’na soruyoruz "Kişiye Özel Köşe Yazısı Kaç Lira?"

Mete Sönmez / Habererk / Muğla

Yeniçağ Gazetesiköşe yazarların’dan Tuncay Mollaveisoğlu geçtiğimiz gün kaleme aldığı yazıda, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanıve CHP Muğla Büyükşehir adayı Osman Gürün’e övgü dolu kelimeler sarf etmiş, Bağımsız Büyükşehir Adayı Behçet Saatcı ile DP Büyükşehir Adayı Mehmet Kocadon’u hedef alarak, bu ikisine verilecek oyun AK Parti’ye yarayacağını belirtmişti.

Ancak bu yazıyı yazan Tuncay Mollavesioğlu’nun Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından, Danışman olarak işe alındığı iddiaları ve Mollavesioğlu’nun işe alındığı ile ilgili Büyükşehir’ce yayınlanan bir yazı tartışmalara da beraberinde getirdi.

02 Mart 2018 tarihli Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığı, İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı’nın, “58798979-903.07.01-925” sayılı Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Cumhur Çoban imzası ile yayınlanan yazısına göre, Tuncay Mollavesioğlu 15 Şubat 2018 tarihi itibariyle Muğla Büyükşehir Belediyesi’nde “Danışman” olarak işe alındığıbelirtiliyor.

Ortaya çıkan bu olay, “Muğla Büyükşehir’e işe alınan ve Büyükşehir’in bütçesi ile maaşı ödenen Tuncay Mollavesioğlu, seçim sürecinde Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı’na özel köşe yazısı yazsın diye mi işe alındı?” sorusunu da beraberinde getirdi.

Biz de soruyoruz; “Kişiye özel köşe yazısı kaç lira Tuncay bey?"

Bu işleri Murat abine sor, o üç beş kuruşun heabını çok iyi yapar. Azcık ders al ders...

İşte kişiye özel köşe yazısı yazan Tuncay Mollavesioğlu’nun Büyükşehir’de işi alındığına dair o belge;

Güncelleme Tarihi: 08 Mart 2019, 00:50
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet Karataş
Mehmet Karataş - 3 ay Önce

Editör bir soruda bin aliye sor doğu Türkistan Turklerine terorist neden diyorsun bir soruda ozhasekiye sor PKK lilara gerilla diye niye diyorsun!!!

Tebrikler
Tebrikler - 3 ay Önce

Çıkarcılık, politikanın ve medyanın pilini bitirdi

nkavcar
nkavcar - 3 ay Önce

???!!!
Gerçi Yeniçağ'ın asıl patronu kim bunu da bir öğrenmek gerekir.

YAMAN
YAMAN - 3 ay Önce

GÜNÜMÜZDE BU İŞ DERYADA BİR DAMLADIR....

SIRADAKİ HABER