YHT ve şehirlerarası otobüs seferleri durduruldu mu?

Koronavirüs tedbirleri kapsamında YHT (yüksek hızlı tren), anahat ve bölgesel tren seferleri ile şehirlerarası yolcu otobüs seferlerinin 28 Mart 2020 tarihi itibarıyla tamamen durdurulduğu açıklandı.

banner311
YHT ve şehirlerarası otobüs seferleri durduruldu mu?

Koronavirüs tedbirleri kapsamında yolcu otobüsleri ile beraber hızlı tren, anahat ve bölgesel tren seferlerinin de durdurulduğu ifade edildi.

Koronavirüs tedbirleri kapsamında YHT (yüksek hızlı tren), anahat ve bölgesel tren seferlerinden sonra yolcu otobüs seferlerinin de durdurulduğu kaydedildi. TCCD'den yapılan açıklamada koronavirüsle mücadele kapsamında şehirlerarası yolculukların kısıtlanması nedeniyle Yüksek Hızlı, Anahat ve Bölgesel Tren seferlerinin 28 Mart 2020 tarihi itibarıyla geçici olarak kaldırıldığı ifade edildi.

TCCD'den tarafından yapılan diğer bir açıklamada ise yolcuların diledikleri takdirde biletlerini kesintisiz olarak iade alabilecekleri belirtildi. İstanbul'da Marmaray'ın Ankara'da ise Başkentray'ın seferlere devam edeceği ifade edildi.

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, bugün saat 17.00 itibarı ile şehirlerarası yolcu taşımacılığının tamamen durdurulduğu ifade edildi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.