Zafer Çağlayan “Tevbe” den vazgeçti!

Reza Zarrab'ın rüşvet verdiğini iddia ettiği Zafer Çağlayan whatsapp'taki profil fotosunu "Tevbe suresi" yapmıştı. Çağlayan profilindeki o resmi kaldırıp Erdoğan'ın bir sözünü koydu.

Zafer Çağlayan “Tevbe” den vazgeçti!

ABD’de Halkbank yöneticisi Mehmet Hakan Atilla’nın sanık olduğu davada tanık olarak dinlenen Reza Zarrab’ın ’45-50 milyon Euro rüşvet verdim’ dediği eski Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, WhatsApp’taki profilini değiştirdi.

Rüşvet aldığı iddiaları sürerken sessizliğini koruyan Çağlayan, mesajlaşma uygulaması WhatsApp’ta profili fotoğrafına Kuran’da yer alan Tevbe suresindeki “Üzülme! Çünkü Allah bizimledir” ifadelerinin yer aldığı bir görsel koydu. Rüşvet iddiaları konusunda herhangi bir açıklama yapmayan Çağlayan’ın bu profili ise tepki gördü.

ZAFER ÇAĞLAYAN’IN PROFİLİ: YOLSUZLUK YOKTUR

Hürriyet’ten Gizem Karakış’ın aktardığına göre Çağlayan, dün bu profili değiştirerek yerine Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın partisinin önceki günkü grup toplantısında yaptığı konuşmadan bir fotoğrafı profil resmi yaptı.

Profil mesajında Erdoğan’ın, Zarrab’ın tanık olduğu davaya yönelik söylediği “Ortada FETÖ’nün ve CHP’nin güdümündeki çevrelerin iddia ettiği gibi bir yolsuzluk yoktur” sözleri yer alıyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Insan
Insan - 12 ay Önce

Küfeli şaşkın bir vaziyette devesinin ardından bakakalırken, Muaviye onu yanına çağırmış: - Ey Küfeli, dinle! Sen de ben de biliyoruz ki, bu deve senindir ve dişi değil, erkektir. Ama sen Küfe'ye dönünce gördüklerini Ali'ye anlat ve de ki: "Ey Ali, Muaviye'nin, dişi deveyi erkekten ayırt edemeyen, o ne derse evet diyen 10 bin adamı var! Ayağını denk al

Hilal
Hilal - 12 ay Önce

ulan aglanacak halimize yine gulduk bu piskinoglu piskinler yuzunden .Sen önce kendini temize çıkar sonra başka davaya müdahil ol.

Vatansever
Vatansever - 12 ay Önce

BENDE ZARRABIN RÜŞVETMLERİ İLE İLGİLİ YARGILANMA TALEBİNDE BULUNDU SANMIŞTIM ?YAHU NE PİŞKİN ADAMLAR BUNLAR.DÜNNE KADAR FETULLAH HOCA EFENDİ DEDİKLERİ.YEDİKLERİ İÇTİKLERİ AYRI GİTMEYEN YOL ARKADAŞLARINI KARALAYARAK KENDİLERİNİ TEMİZE ÇIKARACAKLARINI SANIYORLAR !BENC E SEN GĞİT ABD"deki ZARRAB DAVASINDA MÜDAHELE TALEBİNDE BULUNDA GÖRELİM ADAMLİĞİNİ !!!