Ziya Selçuk istifa mı etti?

EBA TV'de Adnan Menderes'in idam görüntülerinin yayınlanması sonrasında vatandaşlar Ziya Selçuk'u istifaya davet etti. Ziya Selçuk istifa etti mi?

Ziya Selçuk istifa mı etti?

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, EBA TV'de yayınlanan Adnan Menderes'in idam görüntüleri hakkında sosyal medya hesabı üzerinden açıklamalarda bulundu. Selçuk, bu görüntüleri kendisinin de onaylamadığını söylemesine rağmen vatandaşlar kendisini istifaya davet etti.

Koronavirüs salgını sonrasında okulların tatil edilmesiyle başlayan uzaktan eğimin ilk gününde EBA TV'de yayınlanan Adnan Menderes'in idam görüntüleri sosyal medyada büyük tepkileri de beraberinde getirdi.

ZİYA SELÇUK İSTİFA MI ETTİ?

Ziya Selçuk açıklamasında bir hafta içerisinde çok yoğun çalıştıklarını ve bu süreçte denetleme yapmadıklarını ve böylesine bir olayın kendisini tarafından da onay görmediğini ifade etti. İstifa tepkileri sonrasında vatandaşlardan anlayış beklediklerini belirten Ziya Selçuk, bir daha böyle bir olayın yaşanmaması adına daha dikkatli olunacağını gözden kaçıranların yeniden denetlenerek gerekli uyarılarında yapılacağının altını çizdi.

Güncelleme Tarihi: 23 Mart 2020, 22:13
YORUM EKLE
YORUMLAR
#ZİYASELÇUKİSTİFA
#ZİYASELÇUKİSTİFA - 1 ay Önce

ya ziya selçuk istifa etsin valla ya.lgs kalksın artık geleceğimizle oynuyorlar biz anne dırdırı çekmek zorundamıyız ya?baba tribi ya da tavırları.lütfen kalksın LGS lütfen çok zor soruyonuz hem sonra türkiyede eğitim başarısı düşerse üzerine 1 bardak soğuk su içerseniz artık.