Akşener'in bugün bineceği otobüs kurşunlandı!

banner155

İYİ Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener'in, İzmir'de gerçekleştireceği program öncesi şehri turlayacağı otobüse saldırı gerçekleştirildi.

Akşener'in bugün bineceği  otobüs kurşunlandı!
banner170

İYİ Parti'nin Genel Başkanı ve 24 Haziran seçimlerindeki Cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener'in, 10 Haziran Pazar İzmir'de yapacağı program öncesinde, Akşener’in ilçe turlarında kullanacağı aracın Kültürpark Fuar alanı önünde kurşunlandığı öğrenildi.

EgedeSonsöz'den Mehmet İşler'in haberine göre, İYİ Parti Genel Sekreteri ve İzmir Milletvekili Aytun Çıray konuya ilişkin yaptığı açıklamada, “Meral Hanım’ın Pazar günü ilçe turlarında kullanacağı arabaya böyle bir saldırı oldu. Polis kamera kayıtlarını da araştırıyor. Fuardan çıkarken olmuş. Bu konuyu biz ayrıca polise aksettirdik. Onlar da ciddiyetle araştırma yapıyorlar. Bu İYİ Parti’ye ve İYİ Partililere ilk saldırı değil. Millet bunun cevabını sandıkta verecek. Biz seçimlerin sükunet ve huzur içinde geçmesi için her türlü tedbir ve hoşgörüyü aldık. Aynı tedbir ve hoşgörüyü devleti yönetenlerden bekliyoruz. Hangi siyasi görüşten olursa olsun bir vatandaşımızın seçim nedeniyle burnunun kanaması bizi derinden üzer ve yaralar. İzmir’de değerli bir emniyet müdürü var onun gerekli her türlü tedbiri alacağına inanıyorum. Bu saldırıyı yapanları da lanetliyorum” ifadelerini kullandı.

Öte yandan Cumhurbaşkanı Adayı Meral Akşener bugün saat 14:00-Bergama, saat 16:00 Manisa, 17:30 Tire ve 20:41'de İzmir'de olacak.

Teknik imkanlarımız elverdiği takdirde bu geziler canlı olarak Habererk.com'dan ve sosyal meday sayfalarımızdan yayınlanacak.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet Özdemir
Mehmet Özdemir - 9 ay Önce

Başaracağız başaracağız başaracağız başaracağız

SIRADAKİ HABER

banner151