Beyaz TV önü karıştı Boşnaklar ayakta

banner155

Rasim Ozan Kütahyalı akşam saatlerinde başlayan Derin Futbol programında çıkmadı. Kanal yönetimi Kütahyalı ile yollar ayrıldı. Programın yayınlandığı saatlerde Boşnak vatandaşlar Beyaz Tv önüne gelerek protesto gösterisi yaptı.

Beyaz TV önü karıştı Boşnaklar ayakta
banner170

Gökçekler'in sahibi olduğu Beyaz TV'de yayınlanan “Beyaz Futbol” programında, dün gece “Kusturmalı Boşnak Saksosu” ifadesini kullanmasının ardından, Rasim Ozan Kütahyalı kovuldu. Kütahyalı gece saatlerinde başlayan Derin Futbol programına da çıkmadı.

Akşam saatlerinde de bir grup, Beyaz TV binasının önüne giderek televizyonu ve  Rasim Ozan Kütahyalı’yı protesto etti. Protesto gösterisi sırasında TOMA’lar hazır bekletildi. Protesto sırasında "Rasim gelecek hesap verecek" sloganları atıldı.

ERTEM ŞENER TEHDİT ETTİ

ROK’un kovulmasının ardından bir başka kriz yaratacak açıklama da programın sunucusu Ertem Şener’den geldi.

Ertem Şener ROK’un kovulduğunu açıkladığı sözlerin ardından, Kütahyalı’ya tepki gösterenleri “bazı şer güçler” olarak nitelendirdi. Ertem Şener, "Rasim'in tüm düşmanlarına bedelini ödetecek gücü vardır" dedi ve o sözlere tepki gösterenleri tehdit etti.

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2017, 01:03
YORUM EKLE
YORUMLAR
asi
asi - 1 yıl Önce

rasim ozan denen şerefsiz yalaka köpeği savunlarda en az onun kadar şerefsizdir. Bütün TÜRK MİLLETİ Boşnak kardeşlerimiz tarafında, rasim ve onu destekleyenler hangi tarafta

Murat
Murat - 1 yıl Önce

isin dogrusu uzun zamandir hayretler icerisinde kütahyalinin yaptigi yanlislari izliyordum Bence beyaz tv Kütahyaliyi Tv den uzaklastirmakta gec kalmisti sonunda olacagi buydu . Bizim cünkü Atalarimizdan Duydugumuz Okudugumuza göre Birbirimize olan güclü Kardeslik Baglarmiz var Bosnagi Türkü Kürdü Lazi Cerkezi Ermenisi vesaire Hepimiz Güzel Yurdumuzun Güzel Insanlariyiz Hele birde Benim Gibi Gurbetci iseniz Türkiyedeki Vatandaslar yanlis anlamasin bunu bir Gurbetci olarak daha iyi anlarsiniz.

SIRADAKİ HABER

banner151