FETÖ'den açığa alınan yüzbaşı, görevli olduğu askerlik şubesi önünde intihar etti

zmir'de FETÖ soruşturması kapsamında açığa alınan yüzbaşı Fatih Uğur K., daha önce görev yaptığı askerlik şubesinin önüne gelerek intihar etti.

banner311
FETÖ'den açığa alınan yüzbaşı, görevli olduğu askerlik şubesi önünde intihar etti

Ödemiş Askerlik Şubesi Başkanı iken 2,5 ay önce, FETÖ/PDY soruşturması kapsamında açığa alınan yüzbaşı Fatih Uğur K., dün gece geç saatlerde, daha önce görev yaptığı binanın önüne geldi.

Askerlik şubesinde görevli, nöbet tutan özel güvenlik görevlisinin belinden tabancasını çekip alan Fatih Uğur K., başına ateş etti.

HAYATINI KAYBETTİ
Özel güvenlik görevlisi şok yaşarken, ihbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Sağlık ekibinin yaptığı kontrolde, Fatih Uğur K.'nin yaşamını yitirdiği belirlendi.

Yapılan incelemenin ardından Fatih Uğur K.'nin cesedi, otopsi yapılmak üzere İzmir Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Barracuda27
Barracuda27 - 3 yıl Önce

Suçsuz yere açığa alınan veya ihraç edilen veya tutuklanan asker polis veya sivil onuruna yediremeyip canlarına kıyanların günaları kimin üstüne acaba kendileri kandırılmışız Allah affetsin deyip kurtulan kişiler neden aynı töleransı diğer insanlara götermediler Bu şerefsiz fetöcülerin yönetim kadrosunu cezalandırıp ayak takımı dediğimiz sadece vatan millet sevgisi veya dini inançları vesilesi ile bunlara inanmış insanları toplum dışına atmamak gerekir yazıktır günahtır bunların da aileleri var bunların ahı bir gün olur da yerini bulur unutmayalaım