İmam, 11 yaşındaki Kuran Kursu öğrencisine tacizden tutuklandı

banner155

KONYA'nın Akşehir İlçesi'nde cami imamı 46 yaşındaki M.F., Kuran Kursu öğrencisi 11 yaşındaki kız öğrenciye tacizde bulunduğu iddiasıyla tutuklandı. 

İmam, 11 yaşındaki Kuran Kursu öğrencisine tacizden tutuklandı
banner170

Olay, Sorkun Mahallesi Mescit Camii'nde meydana geldi.

Camideki Kuran kursuna devam eden bir kız öğrenci, ailesine kurs hocası ve aynı zamanda cami imamı M.F.'nin tacizde bulunduğunu söyledi.

Aile bunun üzerine Jandarma Karakolu'na gidip, imam M.F. hakkında şikayette bulundu.

Şikayet ardından evli ve 2 çocuk babası imam M.F. gözaltına aldı. Suçlamaları kabul etmeyen M.F., dün sevk edildiği mahkeme tarafından 'Çocuğa Cinsel İstismar' suçundan tutuklandı. 


 

Güncelleme Tarihi: 30 Temmuz 2017, 18:55
YORUM EKLE
YORUMLAR
Balaban Beyi
Balaban Beyi - 2 yıl Önce

İŞTE AKP TARZI DİNİ EĞİTİMİN SONUÇLARI... Bu mu Din...? Bu mu ahlak..?

Mkg
Mkg - 2 yıl Önce

Gün geçmiyor ki İslami görünümündeki bir vakıf okul yada kuran kursunda bir taciz ve tecavüz haberi olmasın.İnsanın aklı hafzalası almıyor.Gün oluyor bir bayan bakan çıkıp bir seferden birşey olmaz diyor,gün oluyoe devlet yetkilileri hoşgörü sergiliyor.Bütün bunları bir sapıklık alameti olarak görmemek lazım.Bu bir plan,bu bir strateji olsa gerek.Sabi subyanları bu yöntemle köle haline getirip emir kulu yapıyorlar.Kuranı kerim de helak olmuş kavimlerin özelliklerini yaşıyoruz,işin en acı yanı ise bu topluma,bu millete ve devlete tecavüz edenlerin ortak argümanları Allah Peygamber Ümmet.Oysa biz bu tarz sapkınlıkları ırak Libya ve Suriye işgalinde ABD İngiliz askerlerinde gördük ve duyduk.Rabbul alemin e sığınıyorum.Hesapları hem bu dünyada hemde öbür dünyada çetin olacak.Herkes hepimiz kız olsun,erkek olsun evlatlarımızı bunlardan korumalıyız.

SIRADAKİ HABER

banner151